Başlıyoruz

Merhaba sevgili okurlar. Benim için hayatımdaki kararlar yeni başlangıçlara vesile olur. Ben de bugünden itibaren sizlere Şanlıurfa'nın gazetesi olan Urfanatik Gazetesi'nde yazılarımla “Merhaba” demeye bir karar verdim.

Uzun zamandır farklı illerde kıymetli gazetelerde bana ayrılan köşelerde değerli okurlarla naçizane fikirlerimi paylaşmıştım. Artık Şanlıurfa'ya gelerek, tekrar yazmanın tam zamanı olduğuna karar verdim. Bu kararı vermemde meslektaşlarımın önemli bir payı var. İlk köşe yazılarımı gündemden kaleme almıştım. Sonrasında ise tekrar köşe yazmama henüz küçücük olsa da oğlum vesile olmuştu.

    Evet sevgili okurlar bugün itibariyle; bana emanet edilen bu köşede yazılarımla her hafta sizlerle olacağım. Eminim ki adımı yeni duyanlar olacak, adıma aşina olanlar olacak, beni tanıyan ve tabii yazılarımdan sonra beni anlayamaya çalışacak bir sürü okurum olacak. Hepinizin hoş geldin dediğini duyuyor gibiyim.

Hoş buldum…

    Gazeteye yakınlık duymamda en büyük sebep elbette Urfanatik Gazetesi'nin şeffaf bir basılı yayın organı olmasıdır.

    Gazetecilik yönünden ise, doyurucu habercilik anlayışı ile hemşehrilik duygusunu pekiştiren Urfanatik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak'a da bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum.

    Sevgili okurlarım yazacağım konuları merak ettiğinizi görür gibiyim. Berna Koç her hafta sizinle buluşacak ama ne yazacak?

     Aslında bakarsınız, uzun süreli olarak çıktığım bu yolda bana ilham kaynağı olan oğlumdan edindiğim tecrübeleri sizlere anlatmak isterim. Bu noktada amacım, hamilelik dönemi - bebek gelişimi, beslenme yönünden bildiklerimi, araştırdıklarımı, kısacası naçizane birikimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Fakat bunun beraberinde gündem-den, sağlıktan, hayatın her alanından kesitleri kalemime alarak sizlerle buluşturmayı amaçlıyorum.

Özetle sevgili okurlar bana emanet edilen bu köşede, 10 yıllık iş haya-tımda gördüklerimi, yaşadıklarımı, tecrübelerimi güncel konularla pekiştireceğim. Bazen eleştireceğim, bazen övgüyle bahsedeceğim ama her zaman bu kalemle doğruları/-doğru bildiklerimi/düşündüklerimi yazacağım.

    Veda etmeden yakında görüşmek üzere.  Hoş buldum sevgili okurlar.. Kendinize iyi bakın. Sağlıkla kalın.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Berna Koç - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler