11 Nisan Stadyumunun 10 aylık çalışmaları

Şanlıurfa'da birçok spor dalında başarılı hizmetlere imza atan Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Abdullah Canbeyli,Karaköprü Gençlik merkezi çadırındaki görevinin ardından Şanlıurfa Gençlikspor İl Müdürlüğü tarafından stad amirliği görevine getirildi.

Kendi çapında bir çok başarılı çalışmalara imza atan Canbeyli stad amirliği görevine getirildiğinden bu yana stada gelen sporculara, halka güzel hizmetler sunmanın gayreti olduğunu söyleyerek açıklamada bulundu.

GAP ARENAYA HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR

Canbeyli yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Daha önce yüzme havuzu, gençlik merkezinde görev yaptım yaklaşık 10 aya aşkın bir süredir 11 Nisan stadyumunda halk arasındaki adıyla Gap arena stadın da görev yapıyorum. Buraya geldiğimiz günden belli kendi çapımızda küçük tadilatlarda olsa yaparak buraya gelen sporculara, halkımıza güzel hizmetler sunmanın hayretindeyiz.''dedi.

STADYUM DENİLİNCE AKLA FUTBOL GELİYOR

Stadyum denilince akla futbol geldiğini söyleyen Canbeyli sözlerine şu ifadeleri kullanarak devam etti;Stadyum diyince akla futbol geliyor, biz futbol dışında da burada stadın altında 2 adet büyük salonlu antrenman yeri kazandırdık bunların bir tanesini gençlik merkezi yaptık, gençleri stada geldiklerinde boş vakitlerinde kitap okumak, santraç oynamak, dart oynamak, masa tenisi oynamak gibi faaliyetleri sporcularımıza kazandırarak zaman geçirmelerini sağladık. Diğer salonu da hizmete sunmak üzereyiz o salonu da kısmet olursa masa tenisine ayıracağız, masa tenisi yarışmaları, antrenmanları, kursları burada açılacak buraya gelen gençlerimiz sadece futbol için gelmeyecek, futbol dışında da burada yapabileceğimiz etkinlikleri yapmak üzere gençliğimize, halkımıza hizmete devam edeceğiz.''ifadelerini kullandı.

STADLARDA PROFOSYONEL MÜSABAKALAR YAPILIYOR

Stadın 24 saat açık olduğunu söyleyen Canbeyli; Stadımız biz geldiğimiz tarih itibari ile kapılarımızı halka açtık sabahın erken saatlerinden gece saat 10-11'e kadar buraya spor için veya burayı görmek için gelmek isteyenlere kapılarımız açık ayrıca sezon sonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından eksik görülen saha çimimizi söküp sezon öncesi yeni bir zeminle Şanlıurfasporun daha güzel maçlara çıkması için yeni bir zemin oluşturduk. Stadımız bu şekilde profesyonel müsabakalara hizmet veriyor. Gece ışıklandırması problemdi Gençlik spor il müdürümüz Eren ilçe müdürümüz İbrahim İmamoğlu ile istişarede bulunarak buraya mevcut 550 kavalık jeneratör ekleme yaptı inşallah bu jeneratörü bu hafta deneyecez, bu hafta itibari ile gece müsabakalarında hiç bir problem olmayacak. Son olarak Stadımız futbol dışında bütün spor dallarına açık gençlik merkezimiz, masa tenisi, dart salonlarımız burada mevcut halkımız istediği saate buraya gelip koşabilir, yürüyüş yapabilir veya ailesi ile gelip burada stadyumu görebilir, gezebilir kapımız herkese açık. ''açıklamasında bulundu.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/video/7801532/11-nisan-stadyumunun-10-aylik-calismalari