Fiyasko

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Utanın sıkılın beyler Bir haftadır komine biletler satışa çıkmış maalesef bir fiyasko ile karşılanmıştır. Genç sevdası büyük taraftarlar Urfa’nın sıcağında satmaya çalışmışlardır. Varol’un. Ey Urfalılar nerde kaldı sevginiz konuşuyorsunuz yerel TV boy boy çıkıyorsunuz takip ettim. Ne ağzına alan var nede söyleyen..

   Kurum Amirleri neredesiniz alın kombineleri dağıtın taraftarlara yav 200 TL bir sezonluk maç seyretme. Şimdi yine bana yine diyeceksiniz şahsın komine aldım maçlara öyle gireceğim.

   Buradan bütün Basın mensuplarına sesleniyorum sizlerde komine alın yardım yardımdır. Bu işe Sayın Valimiz ve Zeynel Başkanım el atmalıdır. Bütün ilçe belediyelere komine aldırmalıdır STK aldırmalıdır, Fabrikalara aldırmalıdır, Millet vekillerimize aldırmalıdır. Bu ayıp fiyasko bize yeter.

   İlk maçımız önemli ne sonuç çıkarsa sabırlı olmalıyız. Gürses hocamızda basın açıklamasında açıkladı. Yine de umutluyuz. Güçlü bir kadromuz var ve de Allah’ın izniyle yeneceğiz. Ve de yardım yapmayanlar utanacaklardır.

     Taraftar Dernekleri  birlikte olmalıdır Ali Başkan İsmail Başkan Kerim Başkan Mehmet Köse el ele maça girmelidir ki  takımızda bu birliktelikten güç alsın. Sizlere Güveniyoruz yeneceğiz iyi bir başlangıç yapacağız. Sevdamızın Takımı...

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/7751564/mehmet-sait-koylu/fiyasko