Urfalı sanatçı TRT'de yeni programa başladı

Santur enstrümanın duayen sanatçılarından olan Şanlıurfa Sedat Anar yaptığı beste ve müziklerle hayranlarını mest ederken yeni bir adım atarak şaşırttı.

Santur sanatçısı Sedat Anar müziklerini, bestelerini ekranlardan paylaşmak üzere TRT Müzik'te yayına başlayan  “Sesler Âlemi" programıyla karşımıza çıkmaya başladı. TRT Müzik'te “Sesler Âlemi” isimli programıyla ekranlarda olacağını sosyal medya hesabından paylaşan sanatçı Anar, dünyanın farklı ülkelerinden müzisyenlerle bir araya gelip müzik yapacaklarını kaydetti. TRT Müzik'te ilk programı yayınlanan Anar, curasıyla dünyayı gezen Özgür Baba'yı konuk ederek sevenlerinin karşına çıktı. 

"MÜZİSYENLERLE MEŞK ETTİK"

Güzel bir haber vereyim dinleyicilerime. TRT Müzik kanalında “Sesler Âlemi” adlı programda dünyanın farklı ülkelerinden müzisyenlerle bir araya gelip müzik yaptık ve muhabbet ettik. İlk konuğum curasıyla dünyayı gezen Özgür Baba. “Sesler Âlemi” bugün saat 16.15’te TRT Müzik'te. Japonya, İran, Azerbeycan, Polonya, Yunanistan gibi farklı ülkelerden müzisyenlerle meşk ettik. Bu programın hikayesi iki yıl önce başladı. Herkese ilgisi için çok çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum sayenizde. Yirmi beş hafta boyunca her hafta sizlerle birlikte olacağız" ifadelerine yer verdi. - Urfanatik Gazetesi, Kültür Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/7642512/urfali-sanatci-trtde-yeni-programa-basladi