Masa Başı Oyunlara Dikkat

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Bugün var olma maçımızı oynuyorduk hedef üç puandı olmadı. Yeni  hocamızın önderliğinde 3 galibiyet 1 beraberlik almış bir takım olarak sahaya çıkmıştık. Olmadı mı olmuyor.

    İster istemez temkinli bir oyun orta sahada mücadelesi altında geçen bir ilk devre seyrettik. İkinci yarı biraz daha gole dönüp oynadık Sarıyer iyi bir takım mücadele ve süper lig alt yapıdaki oyuncularla mücadele ediyorlardı Bizde kötü oynamadık ilk golü attık  sevindik derken kendi kalenizde golü gördük Hakemin yarattığı bir penaltıyla yine mağlup olduk sağlık olsun olsun da daha önce yazdım masa başı oyunlara dikkat edilmeli diye söyledim artık dış güçler sahaya inmiştir. Oyundan öte hakem atamaları baskılar on safhaya olacaktır ve olmuştur.

    Ne yapmalı tabi ki bizim takıma sahip çıkılmalıdır. Bunca emek mücadele boşa gitmemelidir. Çağrımdır, Sayın Vekillerimiz duyun sesimizi bu memleketin sahipsiz olmadığını gösterin yazıktır emeklere düzmece bir penaltıyla yeniliyoruz.

   Buna başkan ne yapsın, yönetim ne yapsın hoca ne yapsın bir puan dahi iyiydi. Sevindiğimiz rakiplerimizin puan kaybetmesi  Telafisi mümkündür. Hocamız gerekli önlemleri alacaktır. Oyun olarak oyunculara hiçbir şey söylemiyorum.  Yeniliyorsak yenmesinde biliriz buna gücümüz vardır. Final niteliğinde 7 maçımız kalmıştır ne hesap kaldı nede kaç puan alırız kaldı.

   Tek hedef her maç in final olduğunu aklımıza yazmaktır. Bütün oyunculara sesleniyoruz umutsuzluk yok İnanın oynayın yenemeyeceğimiz takım yoktur. Ve kümede kalacağınıza inanın kendinize güvenin oynayın yeter.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/6887258/mehmet-sait-koylu/masa-basi-oyunlara-dikkat