Küllerinden Yeniden Doğmak

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

İşte bu özlediğimiz yaşamak istediğiniz göz yaşlarımızla seyrettiğimiz iste bu. Adeta küllerimizden yeniden doğduk. Muhteşem bir oyun muhteşem oyuncular muhteşem bir hoca o kadar analiz etmişti adete pimini çekti Gümüşhanespor’un .Her daim söyledim yine söylüyorum bu ligi tanımak bu ligi analiz etmek önemli bir faktördür. Bunu bize yaşatan bu galibiyetin Mimarı Turgut Doğan Şahin’e, hocamıza bütün ruhunu sahaya döken bütün oyunculara teşekkürler.

   Ben ağladım seyrederken hep üzülüyorduk üzüntüden kahroluyorduk  bitti iste artık. Birde takıma sahip çıkılsa varsa inanıyorum ki biz bu ligde misafiridir. Urfanatik Gazetesi olarak canlı anlattı Hüseyin Gürses hocamız ve bize bu galibiyeti anlattığı için Urfa’mıza armağan ettiği için teşekkürler.

     Önümüz açıldı artık sahamızda yenersek 27 pundayız  rakiplerimiz puan kaybettikçe bizde yendikçe daha da yukarılara çıkacağız. Galibiyet primlerini hemen ödeyin. Bundan sonra hem sahada hem masada daha güçlü olmalıyız. Bütün kesime çağrımdır son haftalardaki bu ruhu sizde yaşamak için bütün iş yerlerine Urfa spor bayrağı asmaya çağırıyorum Haydi sıra sizde. Yeter ki inanın çünkü inanmak başarmanın yarışıdır. Başkana yönetime taraftarlara ve Özellikle Ahmet Kaytan başkana desteklerinden dolayı teşekkürler ederim. Gayemiz yaşamaksa bu takım yaşayacaktır.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/6814526/mehmet-sait-koylu/kullerinden-yeniden-dogmak