Ne değişti

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Bu günde bütün taraftarların umutla beklediği galibiyet hasretimiz yine olmadı. Takımız ilk yarı iyi mücadele verdi ikinci yarı ise sahamızdan çıkamadık. Bekliyorduk bir galibiyet olsun bizim olsun olmadı. Yine yenildik, ben umutluyum iyi olacağız. Sorun ne bilmiyorum değişen ne oldu bilmiyorum bu kadar transfer yapacaksın gençleri oynatmayacaksın yine yenileceksin.

    Çözmek mümkün değil. Kimseyi suçlamıyoruz ama bir yerde sıkıntı var onu bulmak lazım. Galibiyete hasret bir Urfa var taraftar var hakkımız değil mi sevinmek hakkımızdır ama olmuyor bir türlü psikolojik olarak mental olarak ne lazımsa bir psikolog getirelim güven versin, heyecan versin oyunculara üzerlerinden atsınlar bu yenilgi algılarını.

    Yönetim ve başkan bunu değerlendirsin belki bir çare olur. Anlaşılıyor ki güvensizlik bizi bu durumlara getiriyor. Yenememek algısı yine de ben umutluyum düzeleceğiz o ışığı gördüm ileriki haftalarda.

   Kemal hoca işi daha sıkı tutacaktır buna eminim endişe kategorisinde bile mağlubiyet almamıştır düzeleceğimizden eminim. Simdi yapılacak tek şey bütün taraftarlar olarak takıma sahip çıkmak olacaktır. Karalamak tenkit etmek yeri ve zamanı değildir. Hocamız takım kurmada daha dikkatli olmalıdır. Bize ekşi puan cezasını düşünürsek her galibiyet bizi daha başarılara götürecektir. Yılmak yok okyanusları geçtik derede boğulmayalım. Sabır, sabır.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5630765/mehmet-sait-koylu/ne-degisti