Aşı tutmadı

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Haftalardır kötü gidişe dur diyemeyen Karaköprü Belediyespor maalesef yine yenilerek bütün Urfa taraftarlarını ve de Karaköprü taraftarlarını üzmüştür. Her geçen gün kötüye giderek yapılan transferlerin takıma uyum sağlamaması gösterdi ki yapılan müdahale tutmamış yapılan aşı boşa gitmiştir.  Hiç bir konuda parasal olsun, Başkan olsun, idare olsun sıkıntısı olmayan bir kulübümüzden bahsediyoruz. Karşılaştırmak yapmak istemiyorum.

   Bir yanda sıkıntı içinde bir Urfaspor bir yanda refah içinde olan bir Karaköprü Belediyespor ve başarısız sonuçlar.  Ne olacak diye düşünenlere söyleyeyim.   

    Değiştirin Karaköprü Belediyespor  hocasını yeni hoca yine heyecan lazım yok mu hoca çok Urfalı olarak Haluk Seçkin, Hüseyin Dağ,  Bedih Sahapoğlu  ilk akla gelen tecrübeli hocalarımız. Kötü gidiş kader değildir beyler oyunculara bakıyorum oynayan yok ruh yok bunu görmeyen takımın hocası yok. Kalecisi Yok. Yokta yok.

    Tavsiyem Ahmet başkanıma hemen hocanın istifasını işte en kısa zamanda gidişat iyi değildir toparlanmak lazım bu kadar masraf bu kadar transfer yapacaksın bu sonuçları alacaksın. Olmaz Böyle bir şey. Siz üzerinize düşeni yaptınız fazlasıyla. Artık beklemek zamanı değildir. Bir şehre  bu kadar ıstırap yeter artar bile. Son söz olarak yeni değişimler her daim başarı getir. Taze kan her daim  iyidir. Görelim artık sizi galibiyetleri sevindirin. Bu şehri. Urfa olarak bunları hak etmiyor bilesiniz.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5618311/mehmet-sait-koylu/asi-tutmadi