Şansal ile Karaköprü Belediyespor kümeye gidiyor

Karaköprü Belediyespor mazisini arıyor. Mazisi başarılarla dolu olan Karaköprü Belediyespor bu sezon teknik direktör Mehmet Şansal ile çıktığı yolda en alt sıraya demir attı.

   Geçtiğimiz hafta kendi evinde Bayrampaşa’ya 7-0 mağlup olarak tarihindeki en farklı skorunu alan Karaköprü Belediyespor adeta maziyi aramaya başladı. Ligin 5. Haftasında mutlak galibiyet için Bursa deplasmanın giden Karaköprü Belediyespor eli boş dönerek taraftarlarını bir kez daha üzdü.

   Ligde 5. Hafta geride kalırken sadece 1 puan alabilen Şansal ile adım adım kümeye doğru yol alan Karaköprü Belediyespor çıkış arıyor.

ŞANSAL İLE KARAKÖPRÜ DARMADAĞIN

3. Lig 4. Grupta mücadele eden Karaköprü Belediyespor teknik direktör Mehmet Şansal ile adeta dibe vurdu. Galibiyete hasret kalan Karaköprü Belediyespor deplasmanda Bursa Yıldırımspor’a 1-0 mağlup oldu. İlk yarısı 0-0 tamamlayan maçta ev sahibi takım Bursa Yıldırımspor maçın 78'inci dakikada Doğancan Diker'in attığı golle 1-0 geriye düştü. Bu mağlubiyetten sonra Karaköprü Belediyespor 1 puanla ligin dibinden kurtulamadı.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5615844/sansal-ile-karakopru-belediyespor-kumeye-gidiyor