Urfa’yı 63 Masterler temsil edecek

Antalya Side’de 22 Ekim 2020 Perşembe günü düzenlenecek olan 9. Bahar turnuvasına katılacak olan Şanlıurfa 63 Masterler takımının yanı sıra Türkiye’den ve Avrupa’dan yaklaşık 30 takım katılacak.

Aporun yaşı olmadığını “her yaşta spor yapabilirsiniz” sloganıyla yola çıkan Şanlıurfa 63 Masterler  şimdiye kadar oynadığı maçlarda her zaman söz sahibi oldu. Takımda Yıldız futbolcuların yer aldığı Şanlıurfa 63 Masterler takım Başkanı Mehmet Polat Urfanatik’e yaptığı açıklamada Antalya Side’de katılacakları turnuva hakkında bilgi verdi.

    Başkan Polat, “Şanlıurfa 63 Masterler Urfa’yı temsilen ayın 22’sinde Antalya Side’de 9. Bahar turnuvasına katılacağız. Turnuvaya kadar Viranşehir Masterler, Diyarbakır Şesa Masterler, Kızıltepe Masterler, Adıyaman Masterler ve son olarak bu hafta oynayacağımız Diyarbakır Masterler ile hazırlık maçlarımızı tamamlayıp çarşamba günü kısmet olursa Antalya’ya hareket edeceğiz.

 “BİZLERE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER”

     Çıktığımız bu yolda bizlere destek veren herkese teşekkür eden Şanlıurfa 63 Masterler takımı Başkanı Polat, “Gerek saha olarak Gençlikspor gerek Belediyeler bizlere verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. İnşallah Urfa’mızı turnuvada en iyi şekilde temsil edip başarılı bir şekilde dönmektir.

“ÇİFT İDMANALARLA ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK”

    Antalya Side’de düzenlenecek olan 9. Bahar turnuvasına günde çift idman yaprak hazırlandıklarını belirten Şanlıurfa 63 Masterler Polat, “Son iki ayda haftada çift idman ve bir maçla çalışmalarımızı tamamladık.  Takıma bu sene Hamit Karabıyık gibi deneyimli bir hoca ve yaklaşık 12 sporcu kattık. Bünyemize inşallah bu yeni yapılanmayla Urfa’mızı güzel temsil edeceğiz. Her zaman bizim felsefemiz, “spor bahane dostluklar şahane” sloganımız var. Ayrıca bu takım Urfalılarındır. Herkese kapımız açıktır ve herkesi ailemize bekleriz” dedi.

Urfanatik Gazetesi olarak 25 Ekim’de sona erecek turnuvada Urfa adına katılacak olan Şanlıurfa 63 Masterler takımına başarılar dileriz.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5599356/urfayi-63-masterler-temsil-edecek