Yapar demiştik

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Evet yine elini gövdesini taşın altına alarak Urfaspor’a 5 Trilyon para verdi hadi konuşun bakalım yazın bakalım ne diyeceksiniz diyemezsiniz söz verip te vermeyenlere birşey söyleye bildiniz mi, diyemezsiniz çünkü Tevazu samimiyet hoş görü başkanıma neler yazdınız.

Kapanacaktı Urfasporeğer para vermeseydi...Artık kimse konuşmasın Bu kadar borcu başkan yapmadı....Hiç kimse aday olmak istemedi hiç kimse liste vermedi yine Emin Yetim Başkanım liste verdi teşekkür ederiz listede iyi isimler var. Tecrübeli isimler var. Şimdi başkan yönetim en kısa zamanda transfer tahtasını açmalıdır. Yabancılar ve yerlilerin çoğu ödendi. Parayı da Zeynel Başkanımız vermiştir bunu böyle bilin. Uğraşan arkadaşların çoğu yönetimdedir Çok teşekkür ederiz hepsine .Sağ olun var olun. Hepimizin sevdası Urfaspor’dur. Şahsım olarak bende elimden geleni Yapmaya çalıştım Bilenler bilir. Çocukluk aşkım sevdam URFASPORA canımız feda...Yüreği Urfaspor Askıyla yanan herkese selam olsun. Bugün bir milattır. Bazı kesimlerin kapanacak diye sevindiklerini görüyorduk. Biz inandık ve başardık kapatmadık... Zeynel Abidin Beyazgül Başkanım Yapar  dedik kurtarır dedik vede sözünün eri başkanımız sözünü tuttu ve yaşattı.

Bundan böyle yönetimi başkanı takip edeceğiz. İyi de takdir kötüde eleştireceğiz.. Son söz seçilen Başkan ve Yönetime hayırlı olsun der Urfaspor’a başarılar dilerim. İnanmadan başarı gelmez bu böyle bilin

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5511462/mehmet-sait-koylu/yapar-demistik