Urfa İbrahim Toru’ya ağlıyor

Gaziantep’te özel bir hastanede tedavi gören Şanlıurfalı iş adamı ve Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, koronavirüse yenik düştü. Acı haberinin duyulması sosyal medya üzerinden sevenleri tarafından yüzlerce başsağlığı mesajları yayımlandı.

 İşte Toru için sosyal medyadan yayımlanan mesajlar:

AK PARTİ GENEL BAŞKANVEKİLİ VE İSTANBUL MİLLETVEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ;
"Şahsiyetiyle, çalışkanlığıyla her zaman milli iradenin yanında duran, Şanlıurfa'nın sevilen ismi Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru'nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin. Mekânı Cennet olsun."

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ - AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI CEVDET YILMAZ;
"Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru'nun vefatını üzüntüyle öğrendim.  Ailesine ve sevenlerine, medya camiasına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin. Mekânı Cennet olsun. Dostluğu, samimiyeti ve güler yüzü ile kalbimizde hatırası yaşayacak."

AHMET EŞREF FAKIBABA;
"Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfa'mızın sevilen değerli İş Adamı İbrahim TORU'nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Rabbim merhametiyle muamele eylesin. Mekanı Cennet olsun."

ŞANLIURFA VALİSİ ABDULLAH ERİN;
"Şanlıurfa’mızın değerli iş adamı, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru kardeşime Allah’tan (cc) rahmet, kederli ailesine sabırlar ve baş sağlığı diliyorum. Rabbim cennetiyle ödüllendirsin."

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL;
"Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Şanlıurfamızın sevilen İş Adamı ve Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru'ya Allah'tan rahmet; ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun inşallah."

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ HALİL ÖZCAN;
“İnna lillah ve inna ileyhi raciun” Şanlıurfa’mızın sevilen işadamlarından, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru kardeşimin vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.Merhuma Allah’tan rahmet; Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun."

HALİLİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CANPOLAT;
"Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı, gönül insanı Sn. İbrahim Toru'ya Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin."

KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI METİN BAYDİLLİ;
"Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı ibrahim Toru'nun vefatı bizleri derinden üzmüştür.  Rabbim mekanını cennet eylesin sevenlerine ve Toru Ailesine başsağlığı dilerim."

BOZOVA BELEDİYE BAŞKANI SUPHİ AKSOY;
Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Toru'nun vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendim. Rabbim mekanını cennet eylesin sevenlerine ve Toru Ailesine başsağlığı dilerim.

EYYÜBİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KUŞ;
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Şanlıurfamızın sevilen İş insanı ve Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı kardeşim İbrahim Toru'ya Allah'tan rahmet; ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.Mekânı cennet olsun inşallah.

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI  SALİH EKİNCİ;
"Şanlıurfa’mızda her kesim tarafından sevilen ve sayılan Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı, İş Adamı Sn. İbrahim Toru’nun vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, tüm dost ve akrabalarına sabır ve başsağlığı diliyorum."

DEVA PARTİSİ ŞANLIURFA İL BAŞKANI AHMET TÜYSÜZ;
"İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN. Beraber kent konseyinde çalıştığımız mütevazi beyefendi insan...Rabbim rahmet eylesin mekanın cennet olsun..."

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR ESKİ BELEDİYE BAŞKANI NİHAT ÇİFTÇİ;
"Kıymetli arkadaşım, kardeşim, Şanlıurfamızda istihdam oluşturan iş adamımız İbrahim Toru’nun vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kıymetli kardeşime allahtan rahmet, tüm aileye başsağlığı dilerim.İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn"

ŞANLIURFA ÇALIŞAN GAZETECİLER DERNEK BAŞKANI TAHİR GÜLEBAK;
"Değerli meslektaşım basın camiamızın değerli abisi mekanın cennet olsun. İyilik sever kalbini, azmini ve çalışkanlığını hiç unutmayacağız."

CHP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ AZİZ AYDINLIK;
"Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim TORU'nun tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybettiğini teesürlee öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisine ALLAH’tan rahmet Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum .
Memleketimiz kıymetli bir değerini daha kaybetti."

AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANI BAHATTİN YILDIZ;
"Şanlıurfa’mızın Değerli İş Adamı, 27.Dönem Milletvekilli Adayımız,Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Toru'ya Allah’tan (cc) Rahmet, Kederli Ailesine Sabırlar ve Baş Sağlığı Diliyorum. Makamı Âli Mekanı Cennet Olsun..."

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/foto/5509156/urfa-ibrahim-toruya-agliyor