Valimize Çağrımdır

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Kongre çay molası derken URFASPOR gün gittikçe karanlık bir yola yürümeye başlamıştır. İkinci defa ertelenen kongre Urfaspor’da ilkleri yaşatmış bugüne kadar çay molası verilmemiştir. Taraflı tarafsız herkes hayal kırıklığına uğramış umutlarımız Perşembe gününe kalmıştır. Saat 12 yapılacak olan ya devam yada Urfaspor’un yok olma kongresidir.

   Hep söylerim yine söylüyorum  uğraş veren arkadaşlar bütün yabancı alacaklarını parasını ödedi bu parayı sözünde duran Zeynel Abidin Beyazgül başkanım verdi. Yerli sporcuların 20 yakını ödendi kalan 9 kişinin alacağı olan 1 trilyona yakın olan para hala orta yoktur. Bütün herkese ve çağrımdır sayın valime söz verdiğiniz 1trilyonu Pazartesi verin  artık çıkılmaz bir yol vardır bunu en çok bilen siz sizsizdir. Urfa halkı olarak taraftar olarak sizi çok seviyoruz.  Geri dönüşü olmayan bir yola girilmiştir. Puan silme küme düşme tehlikesi ortadan kalmış ancak transfer tahtası yerli oyuncular ödenmeden açılmamaktadır. Bu çok  para değildir. 5 Ekim’e kadar transfer yapılabilmektedir. Eğer seçilecek yönetimi bekliyorsanız vakit çok geç olacaktır. Bunu bilmenizde yarar vardır. Bütün taraftarlar sizden müjdeli haberi bekliyoruz sayın Valim.

   Şimdi yapılan Kongrede bahsedelim alınan  kararlar ilkleri temsil ediyor. Urfaspor’u Şirketleşmesi. Yönetimin teftiş edilmesi en önemlisi yeni üye kaydının olabilmesi yolunda büyük bir gelişme olmuştur. Eğer ki kabul edilirse bu şunun delegesi bu şunun delegesi ortadan kalkacaktır bunu bütün taraftarlar bilsin.

   Urfaspor’un borcuma gelince 50 trilyon borç. Çoğu yönetici ve Başkan alacaklarıdır. Yine Valimize Sesleniyorum toplayın bütün alacaklıları, bütün Belediye Başkanlarını STK’leri Komisyon oluşturur bu alacakları hibeye gidin o zaman görelim bakalım bu iş konuşmaktan olmadığını herkes görsün Urfaspor sevgilerini bekliyoruz sayın valim iş bu yere gelmiş ben Urfasapor’u yaşaması adına bunu yapın her kesinin arzusu budur. Artık zaman kalmamış ligler başlamış biz ortada yokuz.

    Sağ olsun Mutlu Yılmaz hocamız takımı toplamış maça çıkabileceğiz. Siz yapasınız sayın valim artık top sizde yaşatın Urfaspor’u. Büyükşehir ve ilçeler görevini yaptı verdiler sizde yapın yönetimi beklemeyin sayın valim. Sevdamız URFASPOR yaşasın. Yaşasın ki güzel bir sezon geçirelim ligde kalalım o zaman her şey daha farklı olacaktır.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5491924/mehmet-sait-koylu/valimize-cagrimdir