Ligler başlıyor beyler!..

Kadir Köseler
Kadir Köseler


Şimdi ne olacak, bilen var mı! Şanlıurfaspor’da kongre ertelendi, aday ve ilgi yoktu. Herkes bir yol tutmuş gidiyor olan Şanlıurfaspor’a oluyor.
TFF 2. ligin başlamasına 8 gün kaldı, ertelenen Şanlıurfaspor kongresi 16 Eylül’de tekrar yapılacak. Böyle bir vurdum duymazlık olamaz. Kim başkan olacaksa olsun bir an evvel takım oluşmalı ve idmanlara başlanmalıdır.
Ama bakıyorum, ortada ne takım var, ne futbolcu var, ne hoca var, ne de idman yapılacak tesis bile yok! Peki Şanlıurfaspor ilk maça nasıl çıkacak bilen var mı acaba!
Geçtiğimiz hafta içinde gerek belediyeler olsun gerekse Valilik olsun TFF’ye ve futbolculara olan borçlarını ödeyerek Şanlıurfaspor’un önünü açmış oldular. Tebrik ediyorum ama çok geç kalınmış bir olaydır.
Gerçekten Şanlıurfaspor maçlara çıkacak mı yoksa çıkmayacak mı! kafalarda soru işaret bıraktınız. Bir takım eğer lige başlayacaksa bir an evvel kongre yapılarak gereken çalışmalarını yapması gerekir, ama biz halen kongre peşindeyiz. 16 Eylül’de yapılacak kongreden sonra maçlar 19 Eylül’de başlayacak. Nasıl olacak beyler!..Yoksa sizin elinizde sihirli denek mi var acaba biz bilmiyoruz.
Ne olacak sa olsun bir an evvel bu işe bir nokta koyulması lazım. Rakiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürürken, biz halen Hasan gilin damında atlayamadık. Bekleyelim görelim ne olacağını.

- Urfanatik Gazetesi, Kadir Köseler tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5348704/kadir-koseler/ligler-basliyor-beyler