Şanlıurfa’da acı görüntü! İşte geleceğimizin baltalanan o anları

Edinilen bilgiye göre Haliliye ilçesine bağlı Şair Şevket mahalle Muhtarı tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntü tepkilere neden oldu. Mahalle muhtarı Ahmet Altun tarafından paylaşılan görüntüde madde bağımlısı olan gençlerin sıklıkla uğrak yeri olduğu Üçgen park denilen yerde yaşları 16 ve 17 olan gençler yanlarından bulunan 11 ile 12 arasından olan küçük çocuklara kötü alışkanlıklara sürüklediği görüldü.

Genelde fuhuş ve uyuşturucu madde kullanımının önde gelen yerlerinden biri olan parkta çekilen görüntüler birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisine neden oldu.

Tepkilere neden olan bu görüntülerin sıklıkla gerçekleştiği ve görüldüğü öğrenilirken mahalle sakinleri ise parklardan yaşanan bu tip durumlardan dolayı yetkilerden yardım bekleyerek kötü alışkanlıların önüne geçmesini istedi. Yaşanan durumu yetkililerin harekete geçmesi için paylaşan Mahalle Muhtarı Altun akşam saatlerinde parkta çekilerin görüntüleri paylaşarak uyarıda bulunup yetkililere çağrıda bulundu.

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan mahalle muhtarı Ahmet Altun ‘’Bahçelievler mahallemizde fuhuş ve uyuşturucu had safhaya ulaştı.. Çocuk yaştadakiler madde kullanımı için yoğun olarak parkları kullanılıyor’’ifadelerini kullandı.

- Urfanatik Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5340662/sanliurfada-aci-goruntu-iste-gelecegimizin-baltalanan-o-anlari