Takım bir an evvel sahaya inmeli!

İBRAHİM ÇAKMAK
İBRAHİM ÇAKMAK

TFF 2. Ligi 20 Eylül’de start alacak olması takımlar açısından bir hayli zor bir sezon geçecek. Bir yandan dünyayı tehdit eden Korona virüs hayatı olumsuz etkilerken, bir yandan da takımlar yapacağın çalışmaları ve transferler düşünmektedir.

Korona virüs nedeniyle ligde düşmeyen takımlar arasında büyük sevinç yarattı. Geçtiğimiz sezon -15 puanla lige başlayan ve transfer yasağı olmasına rağmen 50 yıllık koca çınar Urfaspor ok zor bir sezon yaşadı. Oynadığı yaklaşık 24 müsabakadan 1 puan alabilen Şanlıurfaspor yeni sezonda ne yapacağı merak konusu oldu.

11 Eylül’de yapacağı kongreden sonra rotasını çizecek olan sarı yeşiller lige tutunmak için bir hayli yol katledecek.

Çünkü ortada ne takım var, ne hoca var, ne futbolcu var ne de tesis var. Bunlara rağmen viraneye dönen güzelim GAP vadisi tesisler bir an evvel yeniden yapılandırarak eski günlerine dönmesini sağlamak için vakit geçmeden çalışma başlamalıdır.

Yapılacak olan kongreden sonra neler olacak, neler olmayacak, Şanlıurfaspor’un transfer tahtası açılacak mı açılmayacak mı bunların cevabını göreceğiz. Eğer ligde kalıcı olmak niyetin arsa bir an evvel takım çalışmalara başlasın. Çünkü rakiplerimiz transfer çalışmalarını tamamlayarak kampa girdiler. Benden söylemesi…

- Urfanatik Gazetesi, İBRAHİM ÇAKMAK tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5175710/ibrahim-cakmak/takim-bir-an-evvel-sahaya-inmeli