Koronaya yakalanmıştı! Genel başkan hastaneye kaldırıldı

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla salgına yakalandığını açıklayan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından kendisinin ve ailesinin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan DEVA Partisi Genel Başkanı  Ali Babacan, eşinin ve oğlunun iyileştiğini,ilaç tedavisi bitene kadar kendisininse hastanede olacağını söyledi.

BAZI ŞİKAYETLER ÜZERİNE HASTANE DE TEDAVİ OLACAK

Babacan, genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bazı şikayetlerinin devam ettiğini ifade ederek tedavisine hastanede devam edileceğini ifade etti.

COVİD-19'U CİDDİYE ALIN

Genel başkan paylaşımında; "Bugün COVID-19'la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar. Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım. Bir kez daha sizden COVID-19'u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

POZİTİF OLDUĞUNU DA KENDİ AÇIKLAMIŞTI!

Başkan Ali Babacan, geçtiğimiz hafta koronavirüs olduğunu Twitter'dan şu ifadelerle duyurmuştu; "Biraz önce COVID-19 testimin sonucunun pozitif olduğunu öğrendim. Şu an durumum iyi çok şükür. Doktorlarım bir süre ailemle birlikte karantina altında kalmam gerektiğini söyledi. Çalışmalarıma evden devam edeceğim inşallah."

haberler.com

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5168652/koronaya-yakalanmisti-genel-baskan-hastaneye-kaldirildi