Başkan Beyazgül'den, Milletvekili Tanal ile ilgili açıklama!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sosyal medya da Milletvekili Mahmut Tanal ile girdiği sözlü tartışma ile ilgili açıklamalar da bulundu.

Başkan Beyazgül, bir otelde düzenlediği toplantı da yaptığı çalışmalar ve yeni projeler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günler de sosyal medya da CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile sözlü tartışmaya giren yaptığı paylaşımlarla ilgili soru üzerine açıklamalarda bulundu. 

Başkan Beyazgül; "Bana bir çok dosya geldi fakat ben aile ile ilgili olanlarla ilgili hiç bir zaman konuşmadım. Vekil Tanal'a benle ilgili yanlış bilgiler veriliyor. Oğlumla ilgili konuştuğu zaman, bana zaten kızı olmadığı söylenmişti bende bilerek kızıyla ilgili paylaştım. Bunu da oğlu, kızı bırakalım diye yazdım. Siyaset yaparken çevremizdekileri üzmeyelim" dedi.

" SOY İSİMLER SORULUYOR"

Başkan Beyazgül; "Birçok medya organında, bakıyoruz ki ŞUSKİ Müdürü atanıyor, biriyle uzaktan akraba soy isimler aynı, Fakat Urfa'da çoğu soy isim benzer ve akraba çok. Deseniz ki işi bilmiyor, liyakatsız, doğru kişi değil o zaman oturup konuşulur. Ama bu şekilde siyaset olmaz" ifadelerine yer verdi. 

" 2018 SAYIŞTAY RAPORUNU NİYE PAYLAŞIRSIN"

2018 sayıştay raporunu yayınladı diyen Başkan Beyazgül; "Sen 15 yıllık siyasetçisin, ben 2019 martında geldim, 2018 sayıştayın raporunu paylaşmanın ne anlamı var. Karakoyun meselesi var, hepimizin istediği bir konu. ben hep söylüyorum Urfa'nın sorunları ile ilgili gelin konuşalım sizlere brifing vereyim, gidip yetkililerle görüşelim" dedi.

" BENİM DE DUYGUSAL BAĞLILIĞIM VAR"

Başkan Beyazgül; "Bana Şanlıurfaspor soruluyor, aklıma Balık Mehmet gelir, Bufrin Ahmet gelir, Pilot gelir, benim de duygusal bağlılığım var. Nasıl kıyarım, ama kıymadan da Urfaspor için üzerime geliniyorsa, ben burada siyaset yapmam" sözlerine yer verdi. 

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5167867/baskan-beyazgulden-milletvekili-tanal-ile-ilgili-aciklama