Salı sallandı beyler!...

Kadir Köseler
Kadir Köseler

Vay be Urfaspor ne hallere düştü. Bunu bana birisi deseydi 50 yıllık çınar Urfaspor kapısına kilit vurulacak, kimse sahip çıkılmayacağına inanmazdım. Ama Urfaspor’a gerçekten kimse sahip çıkmıyor. Yok kayyum atandı, yok Belediye sahip çıkacak, yok Valilik gerekeni yapacak diye diye bu günlere geldik.

Gerçekten erkek gibi biri çıkıp ben bu takımın bütün borçlarını sıfırlayıp takıma sahip çıkmak istiyorum. Nerede piyasada dolaşanlar ise yapmacık sözlerle kendi kendilerini kandırmaya çalışıyorlar.

Taraftarlar ayaklandı. Urfaspor’a yardım etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül’ü istifaya davet etmelerinden sonra gerekirse otobüslerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına giderek takıma sahip çıkılması için destek isteriz.

Ama yetkililer bizlere verdikleri söz, Biz bu takıma sahip çıkacağız. Ya Allah aşkına kimse kimseyi kandırmasın.

Eğer çıkacaksanız daha neyi bekliyorsunuz beyler!. Transfer  sezonu başladı, herkes transfer çalışmalarını yapıyor ve de kampa bile gidiyorlar. Ama biz ise halen yerimizde sayıyoruz. 50 yıllık çınar Urfaspor bu hallere düşmemeliydi Yazık günah. Bu takımın sırtından kimler şöhret olmadı ki! Halen şöhret olma yolunda olanlar var. Onlarda da para yok.

Şimdi bakıyorum Urfaspor için siyasiler birbirlerine girmeye başladı. Biri bu takımı bu duruma düşmesinden dolayı gündeme taşırken, birileri de bu takımın sorunu seni ilgilendirme diyerek gündeme oturdular.

Hele bir bakın beyler Urfaspor için kimler kimlerle ant sağlamak için ağza alınmayacak hakaretler ediyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin, Urfaspor bir an evvel eski günlerine dönsün. Kavgayı şovu bırakarak takıma sahip çıkalım.

- Urfanatik Gazetesi, Kadir Köseler tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5131234/kadir-koseler/sali-sallandi-beyler