Kara ailesinin mutlu günü

Şanlıurfa Demokrat partisi il 2. Başkanı Necmettin Kara ve İş adamı Şeref Kara'nın kardeşi, Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekim Sekreteri Cahit Kara'nın kardeşi Cihat Kara ile Aynur Demir yapılan düğünde dünya evine girdiler.

Düğüne Demokrat parti Şanlıurfa il başkanı Mustafa Polat, Şanlıurfa Deva partisi il Yönetim kurulu üyesi Remzi İvak, Midesiler Sosyal yardımlaşma derneği başkanı Hüseyin Bereket, Siyasetçi, İş dünyası, STK başkanları, Muhtarlar, Kara ve Demir ailesinin yakınları katıldı.

Kara ve Demir ailesinin düğününde sosyal mesafeye maske takmaya davetli misafirler özen gösterdiler. Kara ve Demir ailesinin kirveliğini Demokrat parti Doğu ve Güneydoğu bölge sorumlusu Ömer Faruk Dağ üstlendi.

Damadın ağabeyi Demokrat parti il 2. başkanı Necmettin Kara ise düğünümüze gelen bütün dostlarımıza akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kardesim Cihat Kara'ya ve gelinimiz Aynur Demir'e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.

   İş adamı Şeref Kara ise bende bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarıma ve akrabalarıma şükranlarımı sunuyorum dedi.

   Kirvesi Başkan Ömer Faruk Dağ ise Kara ve Demir ailesine hayırlı uğurlu olsun temennilerinde bulunarak gelen davetli misafirlere teşekkür ediyorum dedi.

   Dügün sonunda takı törenine geçildi. Genç çiftlere davetli misafirler takı takmak için birbirleriyle yarıştılar. Akabinde davetli misafirler Genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5110062/kara-ailesinin-mutlu-gunu