Günün çeyrek ve gram altın fiyatları!

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorularına cevap arayan düğün sahipleri son günlerde altındaki fiyat artışından şikayetçi. Altın fiyatlarında son durum nasıl? Altın fiyatı, altın kurunda son durum.

Geçtiğimiz hafta perşembe gününe kadar altının ons fiyatının tarihi rakamlar görmesinin ardından cuma günü itibari ile altın fiyatları düşmeye başladı.Haftanın ilk günleri sert düşüşe devam eden altın bu hafta çarşamba günü itibari ile tekrar yükselişe başladı.

BİR ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Dün güne düşüşle başlayan çeyrek altın fiyatları, altının ons fiyatının harketlenmesiyle tekrar dalgalandı. Çeyrek altın dün düşey seyirle 745,06 lira, gram altın ise düşey seyirle 454,44 lira, cumhuriyet altını da 3.061,00 liradan satılıyordu. Peki 13 Ağustos 2020 çeyrek altının fiyatları güne nasıl başladı? Kapalıçarşı’da güncel altın kuru ne kadar oldu? İşte bugün altında son durum detayları haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde rekor seviyelere ulaşan altının ons fiyatı, 2 bin dolar seviyesinin altına düşerek güne 1.937,89 lira seviyesinde kaldı. Ons fiyatının 2 bin doların altında kalmasıyla bu sabah çeyrek altın satış fiyatı ise 748,49 lirayı gördü. Çeyrek altının alış fiyatı ise 731,38 lira olarak güne başladı.

CUMHURİYET ALTINI FİYATI NE KADAR?

Bu hafta başı itibari ile altının ons fiyatının düşüşü Cumhuriyet ve çeyrek altının da düşmesine neden oldu. Cumhuriyet altını güne düşey yönde başladı. Bir Cumhuriyet altını satış fiyatı 3.073,00 lira olurken bir Cumhuriyet altını alış fiyatı ise 3.028,00 lira oldu.

- Urfanatik Gazetesi, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5107243/gunun-ceyrek-ve-gram-altin-fiyatlari