Şimdi ne olacak!...

Kadir Köseler
Kadir Köseler

Sevgili okuyucularım 1 senedir Urfaspor’un hali ne olacak, düştü mü, düşmedi mi futbolcuların parası ödendi mi ödenmedi mi söylenip durduk. Kulüp kayyuma kaldı. Kayyum heyeti ise veriler sözlerin yerine gelmemesinden dolayı Kulüp Başkanı Nihat Kılıç ve bir çok yöneticiler istifa ettiler.

Buna rağmen geride kalan yöneticiler ise ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Bu defa yardım için “CANSUYU” destek kampanyası başladı. Toplanan miktar gerçekten gülünçtü. 35 bin TL para toplanmıştır. 50 yıllık çınara gösterilen sevgi bu kadar mı beyler.

Her hafta tesislerde basın toplantısı yapan yöneticiler adeta isyan ettiler. As Başkan İbrahim Halil Haktankaçmaz ve yöneticiler hafta sonu yine basın toplantısı yaptılar. Yapılan toplantıda karpuz yere vuruldu, çekirdekleri bir çok yerlere fırladı.

Yönetim haklı, biz kayyum heyeti olarak buraya geldik. Kimseye biz takımı böyle yapacağı, şöyle yapacağız diye söz vermediklerini haykırdılar. Toplu halde yönetim istifa ederek, istifa dilekçelerini bugün Vali beye sunacaklar.

Peki şimdi ne olacak. Vali bey kongre kararı mı alacak, borçlar ne olacak. Kimse yardım için Urfaspor’un kapısını çalmadılar.  Yazık günah bu takıma beyler. Bir an önce e yapılacaksa yapılsın liglerin başlamasına az bir zaman kaldı, takımı toparlayıp eski günlere geri dönelim. Varmısınız….

- Urfanatik Gazetesi, Kadir Köseler tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5088074/kadir-koseler/simdi-ne-olacak