Can suyumu oda ne?

Mehmet Sait Köylü
Mehmet Sait Köylü

Tarihi kararların alındığı bir dönemde yeniden 2. ligde kalmanın ne sevincini yaşadık ne rahat bir nefes alabildik. Herkes konuşuyor her filozof herkes başkan herkes ben bu ölüyü ayağı kaldırırım demekle yetiniyor. Peki orta ne var hiç bir şey bugüne kadar toplanan para listelerler birlikte 35 bin TL’dır. CAN SUYUMU yoksa zehirli bilmiyorum.

    Urfaspor’un başkanlarına adaylarına sesleniyorum “NERDE URFASPOR ASKINIZ”  nerede nerede can suyuna verdiğiniz destek hiç biri yok. Ancak sosyal medyada konuşursunuz laf atarsınız yok efendim bu böyledir yok efendim şu şöyledir. Peki sen nesin birde yalancılığını arkadan eski idarecilere küfretmelerini inkarcılığını bu Urfaspor taraftarı bilse o zaman ne yaparsın sesini kes otur oturduğun yerde.

   Cebinden bir lira vermeyeceksin sonra kalkıp konuşacaksın. İsmi yazmak istemedim  açıklamayayım....Hiç kimsenin umurunda değil yüreğimizi savutacak bir bağış yapılmadı. Beklerdim 14 Milletvekili yüreğimizi savutsun beklerdim 14 Belediye yüreğimizi savutsun beklerdim. STK Işık adamları yüreğimizi savutsun ama maalesef hiç bir gelişme yok. Trilyonlar verseydiniz 2. lige çıkamazdınız. Şimdi başkan ve yönetim tahminim kulübü bırakma kararı alacaklar yerinde olur. O zaman kongre kaçınılmaz olur.. Bekleme gibi bir lüksümüz yok zaman aleyhinize çalışıyor. Bir an önce ne yapılacaksa yapılmalıdır. Can vere vere bekle bekleye sabır kalmadı. Kim bu yükü kaldıracaksa çıksın ortaya harbiden gazel kimse okumasın. Artık taraftar son noktaya gelmiştir.. Valimiz en kısa zamanda bütün birimleri toplayıp bir çözüm üretmesi lazımdır. Sessiz bekleyiş bizi karamsarlığa itmek üzeredir. Beklentimiz URFASPOR’UN biran önce bütün kesimlerce yardım yapılıp kurtarılmasıdır. Eğer ki dönüşümü olmazsa karşılığını düşünmek bile istemiyorum....Alınacak karar ne olursa olsun hepimizi sevdasının yaşamasıdır. Son Çağrımdır... Gelin bu işi bitirin.

- Urfanatik Gazetesi, Mehmet Sait Köylü tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/5088069/mehmet-sait-koylu/can-suyumu-oda-ne