Şanlıurfaspor'da bomba istifa, ardı arkası kesilmiyor!

Uzun bir süredir kötü olduğu durumdan dolayı gündemden düşmeyen Şanlıurfaspor geçtiğimiz haftalarda alınan karar sonrası 3.lige düştüğünün açıklanması ile birlikte yapılan istişareler sonrası açıklama yapan Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Nihat Çakır takımın küme düşürülmesine tepki göstererek istifa etmişti.

Aradan geçen zaman sonrası sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Şanlıurfaspor’un maçlara çıkmayarak ligden çekildiği açıklanmıştı. Yaşanan olaylardan sonra istifa haberlerinin ardı arkası kesilmeyen Şanlıurfaspor’da bir istifa daha yaşandı.

Şanlıurfaspor’un daha kötüye gitmesinin ardından birçok istifa haberi gelirken istifa haberlerinin ardı arkası kesilmezken Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Saraç’ta görevinden istifa ettiğini açıkladı. Resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile; ‘’ ''Şehir dışındayım pek faydalı olamayacağımdan dolayı yoksa yönetim kurulu halen Urfaspor'u bir yerlere getirmek için çaba sarf ediyor’’ ifadelerinde bulunarak istifa ettiğini duyurdu.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5050270/sanliurfasporda-bomba-istifa-ardi-arkasi-kesilmiyor