Hasta adama Vekil Gülpınar sahip çıktı!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine bağlı Bağlar Mahallesinde 12 yıldır ailesinden ayrı yaşayan Prostat kanseri hastası 68 yaşındaki Sefer Tektaş’a Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar sahip çıktı.

Gülpınar’ın talimatları doğrultusunda Siverek Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Karakaş ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak, yaşlı adamı evinde ziyaret ederek, Milletvekili Kasım Gülpınar’ın selamlarını iletti.

Milletvekili Kasım Gülpınar’ın Sefer Tektaş’ın durumunu öğrenir öğrenmez, konuyu yakından takip ettiğini belirten Siverek Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Karakaş: “Biz bugün buraya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Mehmet Kasım Gülpınar’ın talimatları doğrultusunda geldik. Sefer amcanın durumunu yerinde inceledik ve gördük, hem maddi sıkıntıları ve hem de rahatsızlığı var, bizde bu sorunlarını gidermek ve yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Hastalığı konusunda da hastaneyle görüştük, gerekirse ya Şanlıurfa yada Diyarbakır’a götürüp tetkiklerini tekrardan yapıp gerekli tedavisinin yapılması için gerekenleri yapacağız” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Kasım Gülpınar’a kendisine yardımcı olduğu için teşekkür eden Sefer Tektaş: ”Milletvekilimiz hastalığımı duyar duymaz hemen arkadaşları yollamış ve gidin ilgilenin demiş, kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Gülpınar ailesi çok iyi bir ailedir, her zaman garibanların yanında olmuştur” dedi.

- Urfanatik Gazetesi, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5015190/hasta-adama-vekil-gulpinar-sahip-cikti