Mecliste Urfaspor protestosu!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2020 yılı Temmuz ayı ilk birleşim meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İlçe Belediye Başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla Mehmet Akif İnan Konferans salonunda gerçekleşti. Toplantı açılış konuşması ve gündem maddelerinin arından dilek ve temennilere geçildi.

Dilek ve temennide söz alan HDP'li meclis üyeleri Şanlıurfaspor’u desteklemeyen Belediye ve yetkilileri protesto etiklerini söylediler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Gelin hep birlikte bu soruna çözüm üretelim diyerek şu ifadelere yer verdi ; “Biz Şanlıurfaspor Başkanına ve yöneticilere borçları yapılandırın, ne kadar alacağımız vereceğimiz var dedik. En son futbol federasyonundan randevu aldık. Gelin bu sorunu hep birlikte çözüm üretelim. Gerek ilçeler gerekse Büyükşehir belediyesi gereken yardımları fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz. Bu şehrin belediye başkanı olarak şahsen kimseyi suçlamamak şartıyla bir sorun varsa hep birlikte görüşelim konuşalım” dedi.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/5001355/mecliste-urfaspor-protestosu