Urfa'daki pompalı dehşeti olayı bitmek bilmedi!

Dün gece yarısına doğru Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde iki kişilik grup arasında çıkan tartışma sonrası çıkan kavgada bir kişi tartışmış olduğu kişiyi yanında getirmiş olduğu pompalı silah ile vurmuştu.

Çıkan kavgada yaralanan kişi için ambulans ekipleri olay yerine gelirken ihbarı alan emniyet ekiplerine bağlı çok sayıda polis olay yerine sevk edilmişti. Olay yerine gelen ekipler çevrede geniş güvenlik önlemleri alırken kaçan şahısın bulunması için ise çalışmalar başlatılmıştı.

Gece yarısına yakın saate yaşanan olayın ardından olay ile bağlantılı olan bir kavga daha gerçekleşti. Silahlı kavganın yaşandığı yere çok yakın olan bir bölge olan eski çocuk hastanesi yakında edinilen bilgiye göre vurulanın yakınları ve bilinmeyen kişiler arasında arbede yaşandı. İki grup arasında çıkan tartışmaya çevredekilerin haber vermesi üzerine çok sayıda polis ekipleri müdahele etti.

Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi arbedeye müdahele ederken kalabalık bir şekilde bulunan grupları uyararak dağıttı. Yaşanan olay ile bağlantısı olduğu öğrenilen olay ile ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.

Şanlıurfa'nın göbeğinde pompalı dehşeti!

https://www.urfanatik.com/haber/4578447/sanliurfanin-gobeginde-pompali-dehseti

- Urfanatik Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/4578611/urfadaki-pompali-dehseti-olayi-bitmek-bilmedi