Bakan Kasapoğlu’ndan Bozovalılara Müjde!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Halil Özşavlı,Zemzem Gülender Açanal,Ahmet Akay,İbrahim Halil Yıldız,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Viranşehir Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve beraberindeki heyetle Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Müharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek merkez ve ilçelerin taleplerini iletti.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ilçeye ilişkin beş adet proje dosyasının Bakan Kasapoğlu'na sunumunu yaptı. Tüm proje önerilerine çok olumlu yaklaşan Bakan Kasapoğlu bu projelerden Kapalı Spor Salonu,Gençlik merkezi, Halı sahaları ve Yarı Olimpik yüzme havuzu söz verdiğini söyledi.

Ziyaretten çok mutlu dönen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Bozova halkı adına yapacağı yatırımlardan dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve desteklerinden dolayı Şanlıurfa milletvekillerine ve belediye başkanlarına teşekkürlerini sundu.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3592983/bakan-kasapoglundan-bozovalilara-mujde