Haliliye'de İcradan Satılık 2+1 Daire - İcradan Nasıl Satın Alınır?

1738 Ada, 9 Parsel, Haliliye İlçesi, Şair Nabi Mahalle, 2. Kat, 3 Bağımsız Bölüm taşınmaz. Taşınmazın 165 m güneydoğusunda Cumhuriyet caddesi, 280 m güneydoğusunda hükümet konağı ve adliye sarayı, 270 m kuzeyinde Süleymanşah İlkokulu, 540 m kuzeyde Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, 570 m mesafede Ticaret Lisesi, 115 m güneyinde Uludağ Shell Petrol bulunmaktadır Taşınmazın çevresinde oto tamir atölyeleri, 7 katlı binalar bulunmaktadır. Daire 2 oda, 1 salon, antre hol, Wc, mutfak, banyo ve 1 adet balkondan oluşmaktadır. Dairede yer döşemeleri, odalar dekorasyonlu, plastik boyalı, kapılar ahşap ve pencereler PVC doğramalıdır. Mutfak, banyo ve tuvalet tavana kadar seramik kaplamalıdır. Mutfak, granit tezgahlı alt ve üst dolaplıdır. Doğalgaz tesisatı daire kapısına kadar getirilmiştir. 70.00 m2 alanlıdır.
Adresi:Şairnabi Mah. 181. Sok. H.Abdurrahman Çelik Apt. Haliliye / Şanlıurfa
Yüzölçümü:146,83 m2
Arsa Payı:2/28
İmar Durumu:İnşaat tarzı İmar planı dahilinde BL-7 Kat imarlı parseldir.
Kıymeti:120.000,00 TL

DETAYLI BİLGİ

İcralık Gayrimenkul Nasıl Alınır?

Hem bütçenize uygun olması , hem de karlı olması sebebi ileicralık dairealmaya karar verdiniz. Ama nasıl hareket edeceğinizi, izlemeniz gereken yolları bilmiyorsunuz.“İcradan nasıl ev alınırve izlenmesi gereken yollar nelerdir?” sorusunu cevaplayacağız.

İcralık evlerpiyasa değerinin çok altında satıldığı için karlı bir yatırım aracıdır. İlk ihale açılış bedeli %50 dir ve günümüz koşullarında bir eve %50 kazançla sahip olmak büyük bir fırsattır. Bu fırsattan faydalanabilmek içinicralık gayrimenkulihalelerinden haberdar olmanız gerekir. Bunu en rahat şekilde ; sitemizden çok cüzi ücretle ihtiyacınıza en uygun hizmet paketini alarak faydalanabilirsiniz. Satın aldığınız hizmet paketi sayesinde, tüm Türkiye’de yayınlananicralık evlerin ihalelerini takip edebilirsiniz. İsterseniz size sunduğumuz hizmet sayesinde dilediğiniz kriterleri belirleyip, erken uyarı sistemi ile hayalini kurduğunuzicralık gayrimenkul’ün ihalesinden önceden haberdar olabilir, ihaleyi gözden kaçırmanız gibi bir olasılığı ortadan kaldırabilirsiniz.

- Urfanatik Gazetesi, Basın İlan bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3571838/haliliyede-icradan-satilik-21-daire-icradan-nasil-satin-alinir