İbrahim Erkal’dan Üzücü Haber

Beyin kanaması geçiren ve günlerdir yoğun bakımda tutulan sanatçı İbrahim Erkal’in sağlık durumunda hiçbir olumlu gelişme yaşanmazken tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu açıklandı.

18 gün önce ikametgahının otoparkında beyin kanaması geçiren ve o günden beri yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen ünlü sanatçının sağlık durumunda hiçbir olumlu gelişme yaşanmadı.

Yoğun bakımda tedavisi süren ünlü türkücü İbrahim Erkal’dan iyi haber gelmemesi hem ailesini hem de hayranlarını üzüntüye boğmaya devam ediyor. İbrahim Erkal, ailesinin talebi üzerine ileri tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla önceki gün sabah saatlerinde bulunduğu özel hastaneden alınarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.

TANSİYON VE NABIZ DÜZENSİZ

Erkal’ın, nakil sonrasında yapılan ilk değerlendirmesinde bilincinin kapalı, tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu tespit edildi. Erkal’ın durumunda geçen 2 gün içinde değişme olmadı. Sanatçının sağlık durumu sonucu medikal tedavisinin yoğun bakım şartlarında sürdürülmesine karar verilirken, şu an için ek bir cerrahi girişim planlamasının bulunmadığı ve İbrahim Erkal’ın yakınlarının da konuya ilişkin bilgilendirildiği öğrenildi.

- Urfanatik Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3553830/ibrahim-erkaldan-uzucu-haber