Viranşehir'in Yıldızlarından Kaymakam Huzeyfe Citer'e Ziyaret

Şanlıurfa'nınViranşehirilçesinde Yaban Ortaokulu öğrencileri,güreşseçmelerinde 6 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük kazanarakViranşehir'in gururu oldular.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Dr. Huzeyfe Citer, öğrencilerinViranşehir'e kazandırdığı başarının önemini vurgulayarak şunları kaydetti:

"Takdireşayanbüyükbirbaşarıelde edilmiş. Şüphesiz bu başarınınaltınbüyükbiremekve disiplinli bir çalışma vardır.Viranşehir'de bunabenzerbaşarıları çoğaltmalıyız. Bir şehrinherplandakalkındığınınen güzelörneği spordaki başarıdır.Beden Eğitimiöğretmenimiz 10öğrenciile girdiği müsabaka da 10'da 10 yapmıştır.HemhocamızSerkanÜç Beyihemde başarılı öğrencilerini tebrik ediyorum. Bu başarının devamı için elimizde gelenhertürlü desteği sağlayacağız" dedi.

"GEÇENYILTÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILDIK"

Öğrencilerin antrenörüBeden EğitimiÖğretmeniSerkanÜç, kendilerini kabul eden Kaymakam Dr. Huzyefe Citer'e teşekkür ederek şunları söyledi:

"Geçenyılil vebölgemüsabakalarındadereceye girerek Türkiye Şampiyonasına katılmayı hak ettik.Köyşartlarındave teknik yetersizliklererağmenkazandığımız bubaşarısevincimizi daha da artırmıştır. İlçede görüş sporunun geniş katılımlı bir şekilde devam etmesi ve için çabalıyoruz. Başta Sayın Kaymakamımız veİlçeMilli EğitimMüdürümüz olmak üzerebirçokkesimden tebrik ve destek mesajları aldık.GüreşsporununViranşehir'de daha da yaygınlaşacağı kanaatindeyim."

KÜÇÜKAHMETZİYARETTE İLGİ ODAĞI OLDU

Güreşçiler arasındaenkısaboyluolanAhmetŞahin ziyarete katılanların ilgi odağı oldu. Yapılangüreşmüsabakasındakendisinden dahauzunve daha iriolanrakibini 11 saniyegibikısabir sürede tuş etmesi, güreşi izleyenlerin alkışlarınasahneolmuştu.KüçükAhmet'in başarısı kutlayan Citer,AhmetŞahin'le yakından ilgilendi

Ziyaretin sonundagüreşçilere madalyalarını takan Citer öğrencilere birer dehediyeverdi.

ViranşehirKaymakamlığı'ndagerçekleşen ziyarette öğrencilerin antrenörüSerkanÜç,İlçeMilli EğitimMüdürüÖmer SağırileSporKoordinatörüAbdullahTaşdemir de hazır bulundu.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3548095/viransehirin-yildizlarindan-kaymakam-huzeyfe-citere-ziyaret