Kampanyada finale gelindi

KahramanmaraşPiazza’da 7 Ocak’ta, Şanlıurfa Piazza’da ise 8 Ocak’ta noter huzurunda yapılacak çekilişlerde iki adet 2016 model

BMW

318i otomobil ile tabletler, diz üstü bilgisayarlar, televizyonlar ve cep telefonları sahiplerini bulacak.

KATILIM İÇİN SON GÜN 31 ARALIK

Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’daki Piazza’larda yılbaşına özel cazip indirim fırsatlarından yararlanıp karlı alışveriş yapanlar, aynı zamanda son başvuru tarihi 31 Aralık olan Yılbaşı Özel Hediye Kampanyası’na katılabiliyorlar.
Aynı gün içinde toplamda veya tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza Club üyeleri, Piazza’ların geleneksel olarak sürdürdüğü Yılbaşı Kampanyası’na kayıt yaptırıp, birbirinden değerleri hediyelerin sahibi olma şansını yakalıyorlar. Danışma biriminde ve ayrıca oluşturulan özel stantlarda ücretsiz üyelik avantajlarının ziyaretçilere anlatıldığı Piazza Club’ın üye sayısı ise her geçen gün katlanıyor.
Piazza’lar, yıl içine yayılan çeşitli kampanyaların yanı sıra yılsonu için özel olarak düzenlenen yeni yıl kampanyası ile birer ziyaretçisine hayalleri süsleyen 2016 model BMW 318i otomobilin yanı sıra, son teknolojinin değerli ürünlerini de kazanma şansı sunuyor.

PİAZZA CLUB SAHİPLERİ KAZANIYOR

Piazza’larda, birer kişi hayalleri süsleyen BMW 318i otomobilin sahibi olacak. Piazza Club üyelerinden 3’er kişiye Ipad Air, 1’er kişiye MacBook Air 13.3, 1’er kişiye Samsung Curved UHD Smart (Tizen) ve 4’er kişiye de Iphone 6 1.6 GB hediye edilecek.
Büyük yeni yıl kampanyasının talihlileri, Kahramanmaraş Piazza’da 7 Ocak’ta, Şanlıurfa Piazza’da ise 8 Ocak’ta halkın ve noterin huzurunda gerçekleştirilecek çekilişlerle açıklanacak.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3547343/kampanyada-finale-gelindi