Trabzonspor’dan Şanlıurfa’ya Ziyaret

TFF 1. Liginde mücadele eden ve grupta düşmeme mücadelesi veren Şanlıurfaspor Pazar günü Sivasspor ile oynayacağı kritikmüsabakası öncesi kardeş takım Trabzonspor taraftarları GAP Vadisi tesislerinde futbolculara moral ziyaretinde bulundular.

Kardeş takımımız olan Şanlıurfaspor’un her zaman yanında olduklarını yaptıkları ziyaretle bir kez daha gösteren Trabzonspor taraftarları yaptıkları ziyaretten dolayı mutluluklarını şöyle dile getirdiler, “Yıllar önce kardeş takım seçtiğimiz Şanlıurfaspor’u bu zor gününde ziyaretten bulunduk.

Trabzonlu Hemşerimiz Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu’na görevinde başarılar dileriz. Temizkanoğlu bu takımda başarılı olacağını canımız gibi eminiz. Şanlıurfaspor ligde kalacaktır” dediler.

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu ise Trabzon’lu hemşerilerinin kendisini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Temizkanoğlu, “Bu zor günümüzde Trabzonspor taraftarları bizleri ziyaret etmeleri son derece gurur verici bir olaydır. Bütün Trabzon taraftarlarına teşekkür ederim” dedi.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3546202/trabzonspordan-sanliurfaya-ziyaret