Ceylanpınar Belediyesinden 35 Ligine davet

Şanlıurfa'nın gözlerden uzak ama candan insanlarıyla ve dostlarımızla gönlümüzde taht kuran şirin ilçemiz Ceylanpınar'dan futbol severlere çağrı var. Önümüzdeki sezon Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 35 yaş üstü Demokrasi ligi adı altında oynanacak olan futbol turnuvası devam edilmesini Ceylanpınar Tiğem sporun Eski Kaptanı ( Pele lakaplı) Ahmet Özgüneş yaptığı açıklamada, Ceylanpınar Belediye Başkanımız Sayın Menderes Atilla göreve günden bu yana Ceylanpınar ilçemize yaptığı hizmetlerle Halkın günlünde taht kurmayı başaran azimli başkan aynı zamanda spora ve gençlere verdiği önemi de hepimiz biliyor ve görüyoruz. Allah Belediye Başkanınızı başımızdan eksik etmesin” dedi.

Bu yıl düzenlenen 35 yaş üstü demokrasi futbol turnuvasında hem Ceylanpınar spor hem de Ceylanpınar Demir spor 35 yaş üstü futbol takımlarına verdiği desteğini esirgemeyen ve mükafatını Ceylanpınar Demir spor'un şampiyonluğu ile alan Sayın Menderes Atilla önümüzdeki yıl 15 Temmuz’da 35 yaş üstü Demokrasi Futbol turnuvasını Ceylanpınar ilçemizde düzenlemek istediğini belirten, Sayın Atilla, “Yıllarca toprak ve yeşil sahalarda ter dökmüş futbolcu kardeşlerimizi Ceylanpınar ilçemizde en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyarız. Bu tür etkinlikler yani spor dalları her zaman olduğu gibi dostluğu kardeşliği pekiştirir. Ceylanpınar Belediyesi olarak eski dostları ilçemizde misafir etmek ve yeniden buluşturmak istiyoruz.” dedi.

TAKIMINI KUR TURNUVAYA KATIL

İlk kez Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen 35 yaş üsttü futbol turnuvası büyük yankı uyandırmış olup, ikincisi bu yıl Eyyübiye Belediyesinin destekleriyle düzenlenen 35 yaş üsttü futbol turnuvası kazasız belasın sona erdi. Turnuva sonunda Ceylanpınar Demir spor şampiyon oldu.

“Takımını kur turnuvaya katıl” sloganıyla yola çıkacak olan Ceylanpınar Belediyesi 35 yaş üsttü futbol turnuvasını düzenleyerek bir ilke daha imza atmış olacaktır. Öncülüğünü Ceylanpınar Belediyesi düzenleyeceği 35 yaş üsttü futbol turnuvası sporseverler tarafından büyük sevinç yarattı.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3545531/ceylanpinar-belediyesinden-35-ligine-davet