ŞANLIURFA’DA 31 MÜSABAKA OYNANACAK

Kadir Köseler
Kadir Köseler

Şanlıurfa amatör Kümede maçlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu sezon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun girişimleriyle Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör ve 1. Amatör küme takımlarına sponsor oldu.

Her yıl takımlara ayrı ayrı sponsor olarak kulüplerimizin bütçesine biraz olsun katkı sunan kurumlarımıza teşekkür ederim.

2019-2020 futbol sezonu Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör maçıyla başladı. 5 Ekim’de başlayan ve iki grup halinde yaklaşık 20 takım arasında oynanan maçlar çekişmeli geçiyor. Ligde 2. Hafta maçları geride kalırken, A Grubunda Bozova 75.Yıl Mesleki Teknik Lise ve B Grubunda Bozova Belediyespor 6 puanla liderlik sefasını sürüyor.

Bu hafta Şanlıurfa’da 31 müsabaka oynanacaktır. Şanlıurfa Futbol İl Temsilciliğinden aldığın bilgilere göre bu hafta Süper Amatör ve U 19 Gençler liginin başlamasıyla beraber İl ve İlçelerde toplam 31 müsabaka oynanacak olması sporseverlerin yüzünü güldürdü.

Bu sezon Süper Amatör Liginde çok zorlu maçlar oynanacak. Yıllardır Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör Liginde temsil eden 11 Nisanspor ilk maçını 15 Temmuz Gençlikspor ile oynayacak. ŞUTİM Stadyumunda oynanacak olan bu önemli müsabaka Cumartesi günü saat: 15.00’da başlayacak. Ligde mücadele eden bütün takımlarımıza başarılar dilerim.

- Urfanatik Gazetesi, Kadir Köseler tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/3540510/kadir-koseler/sanliurfada-31-musabaka-oynanacak