Urfalılar Dikkat...! 3 Aydır Aranıyor

Akli dengesi yerinde olmayan 29 yaşındaki Aydın Dağaç isimli genç Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinebağlı Yenişehir mahallesindeki evinden çıktı ve kendisinden birdaha haber alınamadı.

Acılı Babası İzzet Dağaç ilçe ilçe sokak sokak kayıp oğlunu aradı fakat bir haber alamadı. Dağaç'ın anne ve babası 17 Haziran'dan beri perişan haldeyken çocuklarının bulunması için yetkililere seslendiler.

“polisler yanında kimlik olmadığı halde buldular geri bıraktılar”

Kayıp Dağaç'ın ablası; “Urfa’da görüldüğü halde karakol polisleri evden kaçtıktan 2 gün sonra buluyorlar ve serbest bırakıyorlar. Kardeşimin yanında kimliği olmadan polisler serbest bıraktılar. Her yerde aradığımız halde bulamıyoruz. Eğer gören duyan olursa, bize emniyete haber versin.” Dedi

''3 Aydır çocuğumu arıyorum bulamıyorum''

Baba Aydın Dağaç ise; “3 aydır çocuğumu arıyorum bulamıyorum, Gaziantep’e gidiyorum, Urfa’ya gidiyorum ben kendim arıyorum aracım olmadığı içinde otobüs ile arıyorum tek başıma. Görenler insanlık namına bana, emniyete haber versinler. Urfa’da çok aradım çoğu kişi Urfa’da diyorlar, Gaziantep’te diyorlar oraya gidiyoruz bulamıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Acılı anne ise ağlayarak oğlunun biran önce bulunması için yetkililere seslendi.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3522201/urfalilar-dikkat-3-aydir-araniyor