Fakıbaba: İslam Aleminin Lideri Türkiye'dir

Bakan Fakıbaba beraberinde Ak PartiŞanlıurfaMilletvekiliKasımGülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,SiverekBelediye Başkanı Resul Yılmaz ile birlikteSiverekİlçesinde Ak Parti teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Parti binasındaki törende partililer ve ilçe sakinleriyle tokalaşarak bayramlaşan Fakıbaba, daha sonra kalabalığa hitap etti. Herkesin bayramını kutlayan, birlik ve beraberliğin bozulmaması dileğinde bulunan Fakıbaba şöyle konuştu:

"Bizler inanmış insanlarız ve Müslümanız. Bakınız ne kadar güzel bir şekilde bayramlaşıyoruz. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Allah'ın izniyle Ak Parti veRecep Tayyip Erdoğanolduğu müddetçe bizi kimse ayıramaz. Bizi bölmeye çalışıyorlar, Kürt, Zaza, Arap diye ayırmaya çalışıyorlar. Allah'a çok şükür hepimiz Müslümanız, bakın bayramı idrak ediyoruz. İslam aleminin liderininTürkiyeolduğunu herkes biliyor. Bizi niye vurmaya çalışıyorlar?Türkiye'yi bölecekler, küçültecekler, kukla bir adam getirip yönetecekler, 'işteTürkiyebu' diyecekler. Hayır 'işteTürkiyebu' diyoruz."

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3499968/fakibaba-islam-aleminin-lideri-turkiyedir