CHP Adayı Fatih Bucak, Essum Aslan’ı Ziyaret Etti

Gece gündüz çalışıyor

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Essum Aslan, Karaköprülülerin adeta gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Gündüz esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştiren Essum Aslan akşam saatlerini de değerlendirerek ev toplantılarla kadınlar, gençler ve tanınan ailelerle bir araya gelerek projelerini anlatıyor. Gittiği her yerde teveccüh gören Aslan, “Karaköprü değişime hazır olduğunu gösteriyor” dedi.

Bucak’ı seçim bürosuna geldi

Seçim çalışmaları kapsamında Aslan’ın seçim bürosunda sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Seçim bürosunda kendisini ziyarete gelen CHP Siverek Adayı Fatih Bucak ile bir araya gelen Essum Aslan, Fatih Bucak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bucak ise Essum Aslan’ın Karaköprü için bir yeni b,ir vizyon olduğunu belirterek desteklerini sundu.

Yeni bir vizyon yeni bir yüz

Seçim bürosundan kısa bir konuşma yapan Bucak, “Essum hanım Urfa için yeni bir vizyon, iyi bir görüntü, bize de batıda bizi temsil etmesi için böyle yeni yüzler ve modern hanımlar lazım. Essum Hanım da bu konuda hem eğitimli hem yabancı dili olan dünya vatandaşı bir insandır. Urfa’ya çok hizmetleri olan adaletli bir insandır.” ifadelerine yer verdi.

Tam destek verdi

Karaköprü Adayı Essum Aslan’ın bütün Karaköprü’ye hizmet edecek bir insan olduğunu söyleyen Fatih Bucak, “Onun bir anne yüreği var ve oldukça şefkatlidir. Bütün Karaköprü’ye sahip çıkacağını biliyorum. Gönlüm ondan yana ve inşallah bir an önce kazanır ve bu iş burada biter” diye konuştu. Essum Aslan, Bucak’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3484219/chp-adayi-fatih-bucak-essum-aslani-ziyaret-etti