SIKI TUTUNUN DÜŞÜYORUZ

Metin Şenay
Metin Şenay

İçim acıyarak bu köşe yazımı yazdım Şanlıurfaspor’un kongre sonrası bu sezon sıkıntılı günler geçirecek diye defalarca yazdım , nitekim ben de yanılmadım 1 Başkan 20 tane yönetim kurulu üyesi var ama şu ana kadar gerçek anlamda yöneticilik yapmadılar bu sezon 3.lig yolu bize göründü şu anda eksi 11 puan cezamız var bırakın galip gelmeyi gol bile atamıyoruz.

TFF den TFF kriterlerine uyulmadığından dolayı bu haftada eksi 3 puan cezası gelecek toplamda eksi 14 puanla artık alt ligi gidişimiz kesinleşir. Bu takımın ligde kalması sadece mucizelere kaldı kimse fazla hayalci olmasın 50 yıllık koca çınarı ne hale getirdiniz herkes eseriyle övünsün artık. Bu saatten sonra yönetimin istifa etmesine gerekte yok olan oldu zaten umarım herkes amacına ulaşmıştır.

Şanlıurfa spor ligin 6.haftasında kendi sahasında grubun zayıf ekiplerinden Kırklarelispor’a son dakikalarda yedi tek golle mağlup oldu. Oynadığı maçlarda şu ana kadar gol bulamayan sarı yeşilli ekipte sıkıntılı süreç devam ediyor.

Takımın maddi anlamda yanında olmayan yönetim manevi anlamda da yanında olmuyor , tesislere uğrayan 2-3 yönetici tek var buda bizim içimizi acıtıyor.

Özverili şekilde takımda kalan Fevzi Özkan, Sercan Kaya, Onur Demir ve Kaleci Yasin alkışlarımı yolluyorum alt yapıdan yetişen takım arkadaşlarına abilik yapıyorlar ama onlarda ilk yarı sonuna kadar bu takımda kalacaklar 2.transfer döneminde onlarda artık kendilerini düşünüp takım bulacaklar, bulmaları konusunda da sonuna kadar haklılar kendilerine verilen sözler tutulmadı onlarda bir yere kadar sabır edecekler sabırları taştığı zaman ipler kopacaktır.

Takım kaptanı Sercan kaya sosyal medya hesabından geçen hafta bu günkü yemeğide sayın ....... kişi yaptı demek isterdim sonra şaka şaka yine kendimiz yemeğimizi yaptık demesi bir futbol sever ve Şanlıurfalı olarak beni derinden üzdü bu takımı bu hallere getirenleri vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.

Bir sonraki köşe yazımda görüşmek üzere……

- Urfanatik Gazetesi, Metin Şenay tarafından kaleme alındı
https://www.urfanatik.com/makale/3473494/metin-senay/siki-tutunun-dusuyoruz