Şanlıurfaspor, Kayserispor Maçı Hazırlıklarına Başladı

10 Ocak'tan bu yanaAntalya'da kamp çalışmalarını yürüten sarı-yeşilliler, günde çift idmanla ikinci devreye hazırlanıyor. Bugün yapılan antrenmanda futbolcular, düz koşunun ardından yarı alanda çift kale maç yaparak hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmanda hafif sakatlığı bulunan Kaleci FevziElmastakımdan ayrı olarak çalıştı. Teknik direktörCihat Arslannezaretinde 1 buçuk saat süren antrenmanın sonunda futbolcular açma-germe hareketleri ile idmanı sonlandırdı.

Kulüp AS BaşkanıNabi Kırmızıile beraberAntalya'da yapılanPtt1. Lig kulüpleri toplantısına katılan kulüp başkanıFethi Şimşekde soluğu takımın kamp yaptığı otelde aldı. Takımla beraber konaklayan başkan Şimşek'in yanı sıra, as başkanNabi Kırmızı,Futbolşube sorumluları Maruf Güneş ve Nihat Kırmızı da takımı yalnız bırakmadı.

ANTRENMANDAN DENİZE

Sabahyapılan antrenman sonrası takım halinde sahile giden futbolculara kulübün yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Sahilde bir süre yürüyüş yapan futbolculardan, havanın güzel olmasından fırsat bilen bazıları ise denize girmeyi de ihmal etmedi.

- Urfanatik Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3471842/sanliurfaspor-kayserispor-maci-hazirliklarina-basladi