Çapanak ŞUÇGAD ve Urfanatik Viranşehir Temsilcisi Oldu

Viranşehir’in en deneyimli gazetecilerinden Mustafa Çapanak, Üyesi olduğu Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) ve Şanlıurfa’nın en çok tıklanan haber sitesi www.Urfanatik.com temsilcisi oldu. Yayın hayatına başladığı günden beridir Şanlıurfa’nın sesi olma yolunda çizgisini asla değiştirmeyen Urfanatik.com ailesi her geçen gün büyüyor. Sadece Şanlıurfa’da değil çalışmaları ile emeğinin karşılığını Türkiye genelinde de almaya başlayan Urfanatik.com haber sitesi, Suruç, Siverek, Akçakale, Birecik ilçe temsilciliklerinden sonra Viranşehir ilçesinde de uzun yılladır gazetecilik yapan deneyimli gazeteci Mustafa Çapanak’ı ilçe temsilcisi oldu. Urfa’da her daim kendinden söz ettiren Urfanatik.com ailesi her geçen gün daha da genişleyecek.

Şanlıurfa’nın rakipsiz haber sitesi Urfanatik, Viranşehir’in en deneyimli ve en tecrübeli gazetecisini kadrosuna katarak gücüne güç kattı.

Çapanak’ı kadrolarına alarak güçlerine güç kattıklarını söyleyen Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı ve Urfanatik Gazetesi İmtiyaz sahibi Tahir Gülebak, Yapılan anlaşmanın iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Urfanatik Gazetesi ailesine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Çapanak ise, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini, verilen görevi layığı ile yerine getireceğini kaydetti.

- Urfanatik Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.urfanatik.com/haber/3463893/capanak-sucgad-ve-urfanatik-viransehir-temsilcisi-oldu