- 15 May 2022 - 09:13

Ünlü fenomen Ciğerci Urfa için bakın ne dedi?

Şanlıurfa’ya bir güzellik merkezinin açılışını için gelen ünlü İnternet fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci davul zurna eşliğinde karşılandı.

Şanlıurfa’da adının verildiği güzellik merkezinin açılışına katılan ünlü internet fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci Urfalı hayranlarının sevgi şölenine uğradı. Açılışın ardından halay çeken Ciğerci’ye hayranları tarafından zılgıtlar atıldı.

Urfa’ya açılış için gelen Ciğerci gezme fırsatı bulduğunu ve bu programın ardından Urfa’dan ayrılacağı için üzgün olduğunu ifade etti.

Bayanlara güzellik konusunda tüyolar veren Ciğerci: “ kendinizi sevdiğiniz için, eşlerinizin mutlu olması için bakım yapmalısınız” dedi.

Gezmelerinin yarım kalmasından dolayı Urfa’ ya tekrardan geleceğini söyleyen Selin Ciğerci: “Urfa’dan gideceğim için çok mutsuzum, hiç gitmek istemiyorum Urfa benim için o kadar yarım kaldı ki anlatamam. Buradaki sevenlerimize söz veriyorum yine Urfa’ya geleceğim. Bu kez gezmekten canlı yayın yapıp diğer sevenlerime Urfa’yı göstermekten başka bir şey yapamadım. Açıkçası keyif almaya pek vaktim olmadı. Urfa’da Balıklıgöl’e gittim, ardından sıra gecelerine katıldım. Muazzam kadim bir şehir olan Şanlıurfa’ ta ben bayıldım.” Dedi.

Urfalıların misafirperverliğine değinen Ciğerci daha sonra şunları kaydetti: “Urfalılar misafirperverlik konusunda çok iyi insanlar burada aç kalsan illaki sana yardımcı olacak karnını doyuracak birileri vardır. Ben yemek yiyiyordum daha yemeğim bitmeden tatlılar, içecekler sıralanmaya başlıyorlardı gerçekten misafirperverlik konusunda diyecek bir şey bulamıyorum.” Diyerek Urfa’ya övgüler yağdırdı.

Bayanlara bakım konusunda tüyolar veren Selin Ciğerci: “Bakımı birileri sizi beğensin diye değil, kendiniz için kendinizi daha mutlu görmek için bakım yapın. Bakım yapmaktan hiçbir zaman kaçmayın. Çalışanlarımız tamamen eğitimli bende onların çalışmalarına tanıklık ettim. Kendinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

ÖZEL HABER: KADER TOPAL

15 May 2022 - 09:13 - Magazin

urfanatik.com son bir ayda 1.905.764 kez ziyaret edildi.