Umutsuz Vaka Bir Maç

Cumartesi günü lider Pendikspor ile yapacağımız maç bizim için hiç bir şey ifade etmediği gibi Pendikspor içinde öylesine bir maç olmuştur. İki hafta üst üste aldığımız galibiyetlerle küme korkumuz üzerimizden atmış olmanın rahatlığı içinde oynanan bir maç oldu. Oyuncularımız iyi mücadele verdiler ama puan alamadık olsun. Pendik diri ve iyi oyunculardan kurulu bir takım ve de en çok transfere para harcayan karşılığını alan vede şampiyon olan bir takım. Bizde iyi para harcadık iyi oyuncular aldık Bir hayalim var parolasıyla çıktık yola ama maalesef yanlış hocalar yanlış oyuncu tercihleri bizim hayallerimizi yakmıştır.

 Maçla ilgili çok şey anlatmak istemiyorum Hocalarımız görevlerini yapmış son haftalarda umutsuzluğumuzu  bize umutta çevirmiş bize umut aşılamış  bütün taraftarları rahatlatan galibiyetler alınmıştır. Önümüze bakmanın  gelecek sezonun hesaplarını yapmak zorundayız. İyi bir yapılanma şarttır. Eğer bir Şampiyonluk düşünüyorsak paralı idareciler seçilmeli bu isi bilen kişilerle Spordan anlayan kişileri yönetime monta edilmelidir. Yoksa başkanın arkasında boy boy resim atmakla gezmekle TV'lerde görünmekte isimlerini medyaya taraftara küfür arz etmekle bu

iş olmaz. Zaten hasılatlarımız gelirimiz yok her gelirimiz üstünde tedbir var bari paralı sporu sevenlerle yola devam edilirse UMUTSUZ VAKA olmaktan kurtulur hayallerimiz gerçekleştiriş. Her Defasında söyledim  bütün ilçe takımlarından alt yapıdan iyi oyuncularla bir havuz sistemi yapılmalıdır. En Kısa zamanda bunu gerçekleştirmelisin. İyi futbolcular tespit komitesi kurulup torpilsiz iyi oynayanları Urfa spora kazandırmalısın bu şarttır. Acı bir gerçektir yapılmayan bir vakadır.

    Yönetim ve Başkan bunu değerlendirmelidirler. Çok iyi oyuncularımız var.  Mesela Veysel Sönmezoğlu  Trabzon'a milli takıma kadar yükselmiştir. Bize düşen görev size yazmamız bilgilendirmemiz yaparsınız yapmazsınız o artık size kalmıştır. Ekonomik krizde tek kurtuluş her daim  söyledim. Alt yapı alt yapıdır bizi kurtaracak tek çare budur. Gelecek sezon yapılacak takviyelerle hayallerimizin olması mümkündür. Sonuç biz artı  umutsuz vaka bir maç olarak sayfalarımızda yerini alacaktır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?