Şimdi herkes konuşur yine de konuşun

Sözüm Galibiyetler  alındığında ortaya çıkan kendisini bir şey sanan onu bunu eleştiren kişilerdir. Hep Yazdım Her Canlı Yayınlarda Söyledim grupta bulunan bütün takımlardan iyi bir kadromuz olduğunu yenemeyeceğimiz hiç bir takım olmadığı bas bas bağırdım ne sesimizi duyan oldu nede uygulayan yanarım böylesi bir kadronun ligi şampiyon  veya play of kalmamasına üstümüzden  ne hocamlar geçti  Geç alınan kararlar bizi bu beklentilerden uzak etmiştir geç mi kaldık zannetmiyorum 3 puanlık sisten her sey olabilir küme düşme korkumuz kalmadığına göre  geri kalan bütün maçlar da yenersek bir umut play of olabilir onu da zaman  gösterecek.

   Büyükler Derler ya gidenin arkasından konuşulmaz ama Serdar Hoca bizi hem şampiyonluktan hem de play of etmiştir. Dik Kafalığı art düşünceleri yanlış tercihler ayuğa çıkarmıştır. Bugün kadroya bakın oynayan oyuncuların hepsi muhteşem oynadı. Kral Kral Sınan  işte bu benim dedirtti. Ey Serdar Hoca niye Oynatamadım soru işareti. Neyse bugün aldığımız galibiyetin oynanan güzel oyunun tadını çıkaralım. Kemal Hoca Ve Cağlar hocamızın uyumu takdire şayandır. Böyle Devam Edin size güvenmeyenlere  güzel bir ders verin.

  Urfa’mızın Öz Evladı olarak gurur duyduk. Bırakalım Artık yabancı hayranlığını öze dönelim artık Alt yapıya daha çok önem verelim ekonomi sıkıntıda tek çare ve kurtuluş alt yapıdır özümüzdür.. Konusun konuşun bakalım galibiyet aldık ya yine de konuşun teşekkürler hocalarımız bize bu sevinci yaşattığınız için azda olsa maça gelen bütün Urfa Spor sevdalılarına da teşekkürler. İyi ki varsınız…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?