Bizim Çocuklar

Bugün Oynanan Isparta Spor maçı her ne kadar çok önemli bir maç olsa da durumumuzun iyi olmaması puan olarak küme düşmeye yakın olmamız bu maçının önemini daha da artırmıştır. Sahamızda Tarsus maçında yenilgiyi hazırlayan Serdar Bozkurt’un gönderilmesiyle bizim değerlerimiz bizim çocuklar Kemal Tosun hocayla yola devam kararı alınmıştır. Keşke daha önceden bu karar alınsaydı. Çeliştirdiği 18 yaş altı Urfaspor takımını ne mağlup Şampiyon yapmış bütün kategorilerde şampiyon yapmış ekibiyle Mesut Yılmaz, Müslüm Abacioglu’yla birlikte başarılar elde etmiştir.

Isparta Maçının neticesi ne olursa olsun ister yenelim ister yenilelim hocalarımıza sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Bu kadar kötü sonuç alan hocalara gösterilen iyi niyete bizim hocalarımıza değerlerimize  gösterilmelidir..

Sporcumuz Çağlar hocayla   ile birlikte başarılı olacaktır. Gözümüz Önüne bir getirelim yenildiğimiz maçları hepsini yenebilirdik ve de bu kabusları yaşamazdık . İstemediler  bu taraftar bu Urfa halkı bunları hak etmedi. Çok Şeyler Söylendi bu mağlubiyetlere inanmak istemedik yalanladık. Yine de inancımız var bu kabustan uyanacağız Ve de Kümede kalacağız. 

Yönetim Ve Başkan son haftalara geldiniz bu günlerde ne yaparlar ne ederler iki Galibiyet almalıdırlar Bu bize yetecektir. Baraj 40 puandır. Korku yaşamak bu maçları alıp yeneceğiz ve de Alt Yapıdan gençlerimizi takıma Kemal Hocamız kazandıracaktır buna eminim. Isparta maçından galibiyet almamız bizleri bu yolda ne kadar istekli olduğumuzun ispatıdır. Yeni başlangıçlar yeni Kan her daim iyidir. Her ne olursa olsun Bizim değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğim.  Yabancı Hayranlığı bizi ne hala getirdiği gözler önündedir. Kâbustan Uyanmanın çaresi galibiyet galibiyet puanlardır. Bütün okuyucularımız Ramazanını Kutlarım.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?