Sevinç narası atmayın

Her hafta yaşadığımız kötü sonuçlar aldığımız 8 haftalık galibiyet hasretimiz Bugün ligin en zayıf takımını yenerek birazda olsa nefes almış olduk. İlk yarı baskılı oynamamıza rağmen kaçırdığımız penaltıya rağmen iyi oynuyorduk ve de bu maçı alacağımızı biliyorduk.

   Hocamızın kadro değişikliği Mustafa ve Devri’sin iyi oyununa Enes’te katılırken bugün taraftarın beklediği galibiyetin müjdesini vermiş oldular. Sinan kaliteli bir golcü daha önce yazmıştım Ne kadar çok top alırsa o kadar gol atar. Penaltı kaçabilir ama çok gol atacak inşallah İkinci yarıya hızlı başladık. Tek kale maç oynadık oyuncular bugün hırs ve galibiyet özlemini çekmenin hüznünü yaşarken Mustafa’nın golü arkasından kralın golü geldi.

    Zaten Serdar hoca hücumu seven bir hoca ancak eksiklerimiz var mı var Mesela defası ve orta saha .Bunlarda çare düşünmelidir hoca Hep dedim yine derim Yasin faydalanmalıdır. Cağlar iyileşirse takım daha da iyi olacaktır. Tecrübe önemlidir. Simdi Taraftara mesajın şudur Sevinç Naraları atmayalım bu galibiyet beklediğiniz bir galibiyetten öte değildi.

İlk devrede tek kale oynadık yenememiştik hatırlatırım onun için daha iyi olmalıyız daha daha çok çalışmalıyız daha çok gol atmalıyız ve de hak ettiğimiz yere gelmeliyiz artık. Averaj çok önemli  bir Unsur Artık. Haftaya oynayacağımız Karacabey maçı bize gerçek kimliğimizi gösterecektir. Bundan  Böyle her maç final her maç galibiyet olmalıdır. Ancak puan farkı bu şekilde kapanır. Yine de bütün sporcu arkadaşların ve Teknik heyetin başkanın yönetimin gözlerinden öper, bize daha çok mutlular yaşamalarını Dilerim.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?