Alkışı Hakkediyormusunuz Acaba!

İkinci yarının ilk maçı olan Ankara Demirspor maçı hem sıralamada hem de puan açısından çok önemli bir maç olacaktı. Ankara Demirspor 24 Urfaspor 23 puanlarla başlamıştı lige. Başkan ve yönetim yaptıkları ara transferlerle gol kralı Sinan Kuruluş ve de diğer sporcu arkadaşlarla mücadele etmeye amaçlanmıştır. Kaleci Tolga 2 maç cezalı Çağlar’da sakat diye oynamaması bizim için kotu olmuştu. Oysa defan diye hiçbir sey yoktu maçta. Maça iyi başlamadı.  Havanın çok soğuk olması bizi etkilerken Diğer sporcu arkadaşları etkilenmemesi Ankara Demirspor’un iyi oynamasını ve de golü bulmasını sağlamıştı. Maşallah Engin Kelleş’i yıldızlaştırdık. İyi oynamadık hırs yoktu bu kadar masraflara karşı bu kadar sorumsuzluk anlaşılır gibi değildi ilk maç demek istiyorum ama çok çalışmamız gerekli Serdar hoca biran önce yeni transferleri takıma monta etmelidir.

    Kanat orğanizyonlarını olmadan Sinan ne gol atabilir nede biz galip gelebiliriz. Enes ve Behlül bencil oynamayı bırakmalıdır. Orta saha zaten top taşıma da yetersiz peki nasıl gol atacağız hocaya sormak lazım.

    İkinci yarı biraz kibirdir gibi olduk yapılan değişiklikler umutlandırdı ama sistemsiz oyun bura kadar dedirti.51 dakikada golü bulduk oda rakip oyuncu kendi kalesine atarak demek neymiş kimi alırsan al eğer top alamazsa gol atamaz bunu aklınıza koyun sistemi golcünün üzerine kurun Sinan gol kralı olmuş bir Golcüdür Hoca takımı ona göre oynatmalısınız yoksa yine hüsran yaşarsınız .Temennimiz play of kalmak artık onu düşünür olduk oda elimizden kaçmasın inşallah.

   Peki bu oyun ile sizi alkışlamayı hak ediyormuşsunuz etmiyorsunuz çünkü sahada ruhsuz bir şekilde oynadınız. Yine de İlk maça bağlıyorum. Önümüzdeki hafta göreceğiz sizi galibiyet özlemişiz 8 hafta çıkardınız. Siz oynamazsanız hoca ne yapsın, Başkan ne yapsın yönetim ne yapsın. Taraftar artık galibiyet istiyor haberiniz olsun kendinize çeki düzen verin öyle mücadele edin .  Ve de hafta içinde Vefat Eden Ahmet Çalık kardeşime ve bütün spor camiasına ailesine başı sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah. Bakı Allah’tır

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?