Toplum elden gidiyor

Dünyanın çivisi çıkmış. Kimin ne yaptığı belli değil. Bu kadar kendimizden geçmişiz yani. Düşünüyorum da Dünya, insanlar nereye gidiyor. Belki dünya yerinde diyeceksiniz. O zaman insanlara neler oluyor.

Bakıyorsun sanal medyada bir tik tok çıkmış.  Gençlerin çocukların kullandıkları saçma sapan videolar çekip atmalarını mı desek. Televizyonlardaki  mafya  diziler mi desek. İnsanların yorulmadan adına köşeyi dönme dedikleri haksız kazanç mı desek. Veya Maddeye batmış gençlik ve duyarsız toplum mu desek. Hangi tarafından tutacağımızı bilemediğimiz bir toplum mu desek.

Gerçekten her şey bir birine girmiş durumda. Ayrıca Türk toplumuna uymayan saçma sapan filmler cinayet , hırsızlık , dolandırıcılık, ters ilişkiler bunlar bazı insanlara örnek olacak derecede Televizyonlarda yayınlanıyor Bunlara dur diyecek bir yetkili yok mu ?  Gerçekten merak ediyorum. Göz göre göre toplum elden gidiyor.

Düzgün bir toplum için geç kalmadan el birliğiyle yanlışlarımızı düzelterek geleceğe daha güvenle bakmak umuduyla sağlıklı günler diliyorum.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hülya Alptekin - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?