Sabır yüreğimizi rahatlatın

Yapılan devre arası kamp çalışmalarının Serdar hocamızla iyi gittiğini kalmasını istediği Cağlar ve Mustafa’nın doğru karar olduğu kanısındayım. Başkan ve yönetimin artık biran önce yapacakları transferlerle taraftarı rahatlatmak yüreklerine şu serpmeleri lazımdır ve de gereklidir. Artık ne sabır kaldı nede beklemek. İyi bir golcü isim yapmış bitirici olması takımı ayağa kaldıracak kapasitede olmalıdır. Serdar hocanın sistemi hücuma dayalı olmasından dolayı golcü bu sistemde önemlidir. Başkan ve yönetim yeni alınan oyuncular kaleci defan ve orta saha takıma katkı sağlarlar.

Peki Salı Günü açıklanacağını yeni oyuncular içinde golcü ve kanat oyuncu ve de golle dönük orta saha vardır inşallah. Başarı ve Play Of düşünüyorsak paradan ve iyi oyuncu almaktan kaçınılmamalıdır. Taraftar Sabırsız, Taraftar artık yeter dercesine bizi yüreklerimizi rahatlatıcı olmalıdır.  Bizde her maçta daha fazla destek verelim deriz. Şimdiye Kadar hep yaptılar yine yaparlar. Başkan Ve Yönetim uyum içerisinde çalışmaktadırlar Dedikodu yapanlara inanmayın. Basari istemeyenlerin dürmecesidir. Artık Başarı Şarttır. Özür kalmamıştır beklenti çoktur. Ayrılan ve de 4 trilyon alacaklarını refakat eden bağışlayan bağışlayan yüreği büyük  oyunculara da teşekkür ederiz .Size yakışanı yaptınız. Urfaspor Bir Tarhıdır bizde size sahip çıkmak görevimiz. Tek Arzumuz play of kalmaktır. Başkan Ve Yönetim bunun bilincinde olarak yapılacak oyuncuları hepimizle hafta arası paylaşacaklardır.

   Taraflaralar olarak yüreğimizi rahatlatan bizi sevindirir yeter bizde Sizi Alkışlayalım. Unutmayın bazı taraftarlar yanlı olarak alınan oyunculara Sitem etmesin.

   Atıba 38 yaşında onun için takıma verecek katkı önemlidir. Devrıs’te Gokhan’da Fırat’ta Katkı verecek oyunculardır bilmenizi istedim.

   sahada mücadele ettikten sonra bizi mutlu ettikten sonra iyi oynadıktan sonra yaşı kaç olursa olsun önemli değildir. Kalbiniz ve yüreğiniz rahat olsun. Takipteyim bilin istedim ve de isimleri başkan ve yönetim açıklayacaktır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?