Ceylanpınar’ın Rakibi İzmir BŞB

Türkiye Tekerlekli Sandalye basketbol süperliğinde mücadele eden Ceylanpınar Bedensel engelliler basketbol takımı bu hafta sonu Pazar günü geçtiğimiz yılın şampiyonu İzmir bedensel engelliler ile zorlu maça çıkacak.

Ligin ilk 4 haftasında 3 galibiyet alarak dikkatleri üstüne çeken Ceylanpınar engelliler basketbol takımı bu hafta evinde oynayacağı İzmir Büyükşehir Belediyeyi yenerek seriye devam etmek istiyor.

Çıkışlarının tesadüf olmadığını ve ligin üst sıralarında yer almak istediklerini dile getiren Antrenör Metin İdoğ bu hafta sonu oynayacağımız müsabakada seyircimize büyük iş düşecek, Ceylanpınarlı Basketbol severleri salonda yerlerini almaları son topa kadar bizleri fair-play çerçevesi içerisinde desteklemelerini istiyoruz, onlar tribünde coşsunlar bizlerde saha coşkuları ile sahada coşalım. İfadelerini kullandı.

Ligdeki serinin devam etmesi adına çok önemli bir maç, sahadan kim galip gelirse gelsin fair-play ve dostluğun kazanacağı bir maç olmasını temenni ediyor Başarılar diliyorum.

Haftanın önemli maçlarından biri olan Ceylanpınar engelliler – İzmir Büyükşehir belediye maçı Pazar günü saat 12:00 de Ceylanpınar kapalı spor salonunda oynanacak

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İbrahim Özgeliş - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?